начало

Съюзът на съдиите призова този ВСС да не избира главен прокурор и шеф на ВАС Съюзът на съдиите призова този ВСС да не избира главен прокурор и шеф на ВАС

Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 22:30

сега рекоха че му завели наказателно дело , астропрогнозите вече са криминализирани , явно-поне в хасково.... :D
той пък бил рекъл , че хората с молитвите си премахнали опасността :roll:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот ivan_lawyer » 21 Апр 2009, 22:36

Бъзикайте се, но аз преди да си прочета хороскопа, не излизам - разбира се, само като част от ежедневният ритъм, динамичният стереотип и т.н.

Иначе Лещански си го тача, доскоро беше лют към моята зодия - скромната и вседържаща натура, но явно е почувствал ината си и сега е благ.

Ма иначе зодиите са си менте - съвети, мен ако питате.

Особено някои си препечатват едни от други - почти винаги.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 22:40

абе астролозите не са ли патентни професии?! :mrgreen:
да речем , плаща данъци , а изведнъж прави астрохороскоп, прогнозата плъзва като клюка и хоп-прокуратурата насреща , щото се били вързали и били в паника...
ами в паника са от главите си , не защото Лещански крив , ако не е Лещански ще е друг; Иване ти дева ли си? :mrgreen:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот bebitor » 21 Апр 2009, 22:50

Последна промяна bebitor на 21 Апр 2009, 22:58, променена общо 1 път
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот portokal » 21 Апр 2009, 22:54

На кого да се сърдя (и кого да съдя) - днес ми беше изключително скапан ден, а хороскопът във вестника ми беше прекрасен. :D На вестника или на автора? :oops:
Citrus sinensis от семейство Седефчеви
Аватар
portokal
Старши потребител
 
Мнения: 5518
Регистриран на: 13 Яну 2005, 20:36

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот REVOLUTION » 21 Апр 2009, 23:01

Извинявам се на почитателите на астрологията , ама колкото аз мога да предвидя кога ще е 3 световна война , толкова и гуруто на астрологията(не знам кой е) може да предвиди каквото и да е! :D
Колкото за съдене на астролога , наистина ми се струва несериозно-лично мнение. :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:03

А тоз хасковлийски пишман Нострадамус, много ми е интересно за какво и като как...
Имаше леко сходен, само доколкото се касае за "лечител - гадател " -Деси от Пелово, случай, но там нещата бяха много сериозни.
На мен лично ми е интерео какво ще сътворят с Нострадамус :) .
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:07

Чл. 326. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 41 от 1985 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Който предава по радио, телефон или по друг начин неверни повиквания или заблуждаващи знаци за помощ, злополука или тревога, се наказва с лишаване от свобода до две години.
-ей му работното обвинение;

а Деси правеше друго , той им мачкаше ушите , гърдите , пляскаше ги и ги насилваше като ги лекува уж; Деси беше успял да убеди единствено МВР че е екстрасенс и врачка, та няма общо между двамата, мисля.... :lol:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:16

Бе да, разбрах как са го образували. Интересно е докъде ще го докарат, щото ми се види афиф...
Не правя паралел между двамата, разбира се-за съвършено различни неща иде реч. Просто се сетих за оня "лечител", дето си дръкаше за съд. Сравнително рядко такива птици са на пангар, за съжаление.
А хасковския Нострадамус не го ли даваха мин. година по телевизора.В "Ясновидци", или греша?
Последна промяна cruel_la на 21 Апр 2009, 23:18, променена общо 1 път
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kalahan2008 » 21 Апр 2009, 23:17

Звездите ми го говорят
Съборете покрива, нека звездите влязат и във вашия дом :mrgreen:
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4231
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:18

И аз сега като на предната страница писах 326, ама после турнах личице, усмихнато :oops: , с предупреждение да се изчака 19 април
:oops: , сега ..какво ..да си посипя главата с пепел :oops: :lol: за мъдрата идея ..Невинна съм, сами са си го измислили от Хасково, по собствен прочит на НК, да ме прости човека, и обвиняем, и обвинител.... Понякога зведите ми говорят :oops: , ама предупреждавам кога да ми се верва :lol:
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:23

kpavlova -или са те чели :lol: , или са преровили нк, а там друго няма за подобен случай.
Друг е въпросът, че ми е крайно любопитно какво ще излезе.
Момата на Берлускони и куп други знайни и незнайни вещаят апокалиптични моменти отдавна. :roll: Ако почнат за всеки...
Иначе 326 ми е интересен и имам материали по него, и може да си полафим, но нещо ми се умори извънземното...
Последна промяна cruel_la на 21 Апр 2009, 23:26, променена общо 1 път
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:24

ето ,така се почва !
днес познала работното обвинение , утре написала логично и обстойно мнение , днес така, утре така , поражда се симпатия и доверие /щех да напиша взаимно , ама са усетих/ накрая като ми кажеш-"Скачай, Миро от 15 етаж, в без 15 метеорит ще улучи сградата!", и аз директно скачам :D :D

и Лещански тъй , пък после подсъдим :roll:

круела , и аз съм любопитна , ама мисля че като мине малко време и ще го прекратят, това е най логичното :) ще кажат-де му е умисълът?!
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот fani_i » 21 Апр 2009, 23:26

Не знам за Хасково, ама тук Лещански е популярен - вече се сдоби с две теми :D
Чудя се обаче, ами ако е сбъркал само датите (не дай боже въобще да има такива, но) :?: Тогава пък ще му се дири текст, че не е познал ли?
fani_i
Потребител
 
Мнения: 562
Регистриран на: 11 Яну 2009, 09:52

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:32

Аз отказвам астропрогнозите по НК :oops: :)
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:32

Бе то ако съдеха всеки набеден Нострадамус, Кашпировски , и пр. вещери... :lol:
Текстът 326 ми е интересен, но Уилсън (извънземното ми, на гадателката на Берлускони на извънземното - Унилсон, брат му) нещо не ми работи.Палува му се и избива на глупости...а не на дискусии :oops:
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:38

miriam написа: накрая като ми кажеш-"Скачай, Миро от 15 етаж, в без 15 метеорит ще улучи сградата!", и аз директно скачам :D :D


Между другото, от таава височина по има шанс да оцелееш, отколкото от по-ниско. Намалява се скоростта на движение. Виж, ударени от метеорит не съм оглеждала. :lol:
А, интересно ми е как в такъв случай ( по-по-горе описания, де) ще докажат субективна страна.
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kalahan2008 » 21 Апр 2009, 23:41

Чл. 324. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 1 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който упражнява професия или занаят, без да има съответна правоспособност, се наказва с лишаване от свобода до една година или с глоба от сто до триста лева.

Лещански дали има диплома за сеизмолог или ясновидец? :roll: Щото си е жив дъмпиинг спрямо Хитър Потър :D
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4231
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:46

Пак да ме прощават отгоре за невежеството, ама що значи правопособен ясновидец :oops: :) лицензиран гадател :oops: ?Ох, сигурна съм, че и тука има галактически и междугалактически съюзи, ордени, братства, дето издават почетни дипломи, оторизирани представителства за Ориента :) Не става тоз текст.За сеизмолог ..пак ще млъкна :oops: Че стига 326 да ме гризе сега :oops:
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:52

:D правоспособен значи звездите да му го говорят...
и да е духовен наследник на Ванга , бог да я прости , или поне нейн ученик :lol:
По вестниците щом ги публикуват , значи са лицензирани -в този смисъл ако не ти познаят хороскопа трябва да съдим солидарно и печатното издание :mrgreen:
то защо служи за трибуна , а?!
Ами синоптиците ако ги емнем за пропуснати ползи и непознати прогнози?!
Ами политиците за слухове и инсинуации ?!
Добре , тия 3000 дето очакваха амнистията пък тя не им се сбъдна-те имат ли право на колективен иск?! :oops: Оф, ще си лягам че кой знае какво ще ми пребръмчи още . А утре дето се казва , може да се наложи да мога и да летя-нищо се не знае , няма и кой на едно кафе да ми гледа.... :P
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

ПредишнаСледваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 52 госта


cron