начало

Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 22:30

сега рекоха че му завели наказателно дело , астропрогнозите вече са криминализирани , явно-поне в хасково.... :D
той пък бил рекъл , че хората с молитвите си премахнали опасността :roll:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот ivan_lawyer » 21 Апр 2009, 22:36

Бъзикайте се, но аз преди да си прочета хороскопа, не излизам - разбира се, само като част от ежедневният ритъм, динамичният стереотип и т.н.

Иначе Лещански си го тача, доскоро беше лют към моята зодия - скромната и вседържаща натура, но явно е почувствал ината си и сега е благ.

Ма иначе зодиите са си менте - съвети, мен ако питате.

Особено някои си препечатват едни от други - почти винаги.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 22:40

абе астролозите не са ли патентни професии?! :mrgreen:
да речем , плаща данъци , а изведнъж прави астрохороскоп, прогнозата плъзва като клюка и хоп-прокуратурата насреща , щото се били вързали и били в паника...
ами в паника са от главите си , не защото Лещански крив , ако не е Лещански ще е друг; Иване ти дева ли си? :mrgreen:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот bebitor » 21 Апр 2009, 22:50

Последна промяна bebitor на 21 Апр 2009, 22:58, променена общо 1 път
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот portokal » 21 Апр 2009, 22:54

На кого да се сърдя (и кого да съдя) - днес ми беше изключително скапан ден, а хороскопът във вестника ми беше прекрасен. :D На вестника или на автора? :oops:
Citrus sinensis от семейство Седефчеви
Аватар
portokal
Старши потребител
 
Мнения: 5518
Регистриран на: 13 Яну 2005, 20:36

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот REVOLUTION » 21 Апр 2009, 23:01

Извинявам се на почитателите на астрологията , ама колкото аз мога да предвидя кога ще е 3 световна война , толкова и гуруто на астрологията(не знам кой е) може да предвиди каквото и да е! :D
Колкото за съдене на астролога , наистина ми се струва несериозно-лично мнение. :lol:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:03

А тоз хасковлийски пишман Нострадамус, много ми е интересно за какво и като как...
Имаше леко сходен, само доколкото се касае за "лечител - гадател " -Деси от Пелово, случай, но там нещата бяха много сериозни.
На мен лично ми е интерео какво ще сътворят с Нострадамус :) .
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:07

Чл. 326. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 41 от 1985 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Който предава по радио, телефон или по друг начин неверни повиквания или заблуждаващи знаци за помощ, злополука или тревога, се наказва с лишаване от свобода до две години.
-ей му работното обвинение;

а Деси правеше друго , той им мачкаше ушите , гърдите , пляскаше ги и ги насилваше като ги лекува уж; Деси беше успял да убеди единствено МВР че е екстрасенс и врачка, та няма общо между двамата, мисля.... :lol:
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:16

Бе да, разбрах как са го образували. Интересно е докъде ще го докарат, щото ми се види афиф...
Не правя паралел между двамата, разбира се-за съвършено различни неща иде реч. Просто се сетих за оня "лечител", дето си дръкаше за съд. Сравнително рядко такива птици са на пангар, за съжаление.
А хасковския Нострадамус не го ли даваха мин. година по телевизора.В "Ясновидци", или греша?
Последна промяна cruel_la на 21 Апр 2009, 23:18, променена общо 1 път
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kalahan2008 » 21 Апр 2009, 23:17

Звездите ми го говорят
Съборете покрива, нека звездите влязат и във вашия дом :mrgreen:
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4231
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:18

И аз сега като на предната страница писах 326, ама после турнах личице, усмихнато :oops: , с предупреждение да се изчака 19 април
:oops: , сега ..какво ..да си посипя главата с пепел :oops: :lol: за мъдрата идея ..Невинна съм, сами са си го измислили от Хасково, по собствен прочит на НК, да ме прости човека, и обвиняем, и обвинител.... Понякога зведите ми говорят :oops: , ама предупреждавам кога да ми се верва :lol:
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:23

kpavlova -или са те чели :lol: , или са преровили нк, а там друго няма за подобен случай.
Друг е въпросът, че ми е крайно любопитно какво ще излезе.
Момата на Берлускони и куп други знайни и незнайни вещаят апокалиптични моменти отдавна. :roll: Ако почнат за всеки...
Иначе 326 ми е интересен и имам материали по него, и може да си полафим, но нещо ми се умори извънземното...
Последна промяна cruel_la на 21 Апр 2009, 23:26, променена общо 1 път
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:24

ето ,така се почва !
днес познала работното обвинение , утре написала логично и обстойно мнение , днес така, утре така , поражда се симпатия и доверие /щех да напиша взаимно , ама са усетих/ накрая като ми кажеш-"Скачай, Миро от 15 етаж, в без 15 метеорит ще улучи сградата!", и аз директно скачам :D :D

и Лещански тъй , пък после подсъдим :roll:

круела , и аз съм любопитна , ама мисля че като мине малко време и ще го прекратят, това е най логичното :) ще кажат-де му е умисълът?!
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот fani_i » 21 Апр 2009, 23:26

Не знам за Хасково, ама тук Лещански е популярен - вече се сдоби с две теми :D
Чудя се обаче, ами ако е сбъркал само датите (не дай боже въобще да има такива, но) :?: Тогава пък ще му се дири текст, че не е познал ли?
fani_i
Потребител
 
Мнения: 562
Регистриран на: 11 Яну 2009, 09:52

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:32

Аз отказвам астропрогнозите по НК :oops: :)
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:32

Бе то ако съдеха всеки набеден Нострадамус, Кашпировски , и пр. вещери... :lol:
Текстът 326 ми е интересен, но Уилсън (извънземното ми, на гадателката на Берлускони на извънземното - Унилсон, брат му) нещо не ми работи.Палува му се и избива на глупости...а не на дискусии :oops:
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот Гост » 21 Апр 2009, 23:38

miriam написа: накрая като ми кажеш-"Скачай, Миро от 15 етаж, в без 15 метеорит ще улучи сградата!", и аз директно скачам :D :D


Между другото, от таава височина по има шанс да оцелееш, отколкото от по-ниско. Намалява се скоростта на движение. Виж, ударени от метеорит не съм оглеждала. :lol:
А, интересно ми е как в такъв случай ( по-по-горе описания, де) ще докажат субективна страна.
Гост
 

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kalahan2008 » 21 Апр 2009, 23:41

Чл. 324. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 1 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който упражнява професия или занаят, без да има съответна правоспособност, се наказва с лишаване от свобода до една година или с глоба от сто до триста лева.

Лещански дали има диплома за сеизмолог или ясновидец? :roll: Щото си е жив дъмпиинг спрямо Хитър Потър :D
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4231
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот kpavlova » 21 Апр 2009, 23:46

Пак да ме прощават отгоре за невежеството, ама що значи правопособен ясновидец :oops: :) лицензиран гадател :oops: ?Ох, сигурна съм, че и тука има галактически и междугалактически съюзи, ордени, братства, дето издават почетни дипломи, оторизирани представителства за Ориента :) Не става тоз текст.За сеизмолог ..пак ще млъкна :oops: Че стига 326 да ме гризе сега :oops:
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

Re: Задължително настаняване на астролог-леко празнична

Мнениеот miriam » 21 Апр 2009, 23:52

:D правоспособен значи звездите да му го говорят...
и да е духовен наследник на Ванга , бог да я прости , или поне нейн ученик :lol:
По вестниците щом ги публикуват , значи са лицензирани -в този смисъл ако не ти познаят хороскопа трябва да съдим солидарно и печатното издание :mrgreen:
то защо служи за трибуна , а?!
Ами синоптиците ако ги емнем за пропуснати ползи и непознати прогнози?!
Ами политиците за слухове и инсинуации ?!
Добре , тия 3000 дето очакваха амнистията пък тя не им се сбъдна-те имат ли право на колективен иск?! :oops: Оф, ще си лягам че кой знае какво ще ми пребръмчи още . А утре дето се казва , може да се наложи да мога и да летя-нищо се не знае , няма и кой на едно кафе да ми гледа.... :P
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

ПредишнаСледваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 69 госта


cron