начало

Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС

глоба срокове

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


глоба срокове

Мнениеот a123450 » 24 Сеп 2009, 11:26

вчера писах но не получих желания одговор иэдаден ми е иэпълнителен лист 7 год след присъда а срокът 7дн эа въэражение е минал не энаех че има такъв ако някои е эапоэнат със материата моля да ми каже има ли ред по който да реагирам :?
a123450
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 17:21

Re: глоба срокове

Мнениеот Гост. » 24 Сеп 2009, 11:41

Хайде, опитайте отново да изложите фактите( че ако на Вас( във ваша полза) е издаден ИЛ е повече от неясно защо съжалявате, че сте изпуснали Вие този 7 дневен срок?!. :lol:
То и за това вчера не сте получили желаният( което не съвпада с правилния) отговор.

viewtopic.php?f=5&t=38202&p=365927#p365927 ако и сам се разбирате... ще почерпя една боза.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: глоба срокове

Мнениеот a123450 » 24 Сеп 2009, 11:52

напротив въобще не е във поя полэа а сумата никак не е малка това е глоба със условна присъда която мислех эа иэтекла но в един момент се оказа че забравили да ми иэдадът иэп лист и ми го иэдадоха 7 г след иэдаването на пр
a123450
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 17:21

Re: глоба срокове

Мнениеот Гост. » 24 Сеп 2009, 12:24

Мога да си направя изводите, какво ми казвате. Но все пак не съм пророчица!
Фактите! Иначе и аз ще абдикирам от питанките ви. 8)

Осъждан сте, изпълнението на наложеното наказание е отложено по реда на 66 от НК.
Кумулативно има наложена и глоба- в полза на държавата, предполагам...
Че не сте възразили - пак е ясно( поради незнание, твърдите), че вероятно има образувано изпълнително дело- вероятно...
Какво получихте, на какво не възразихте...
ФАКТИТЕ!
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 60 госта


cron