начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

глоба срокове

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


глоба срокове

Мнениеот a123450 » 24 Сеп 2009, 11:26

вчера писах но не получих желания одговор иэдаден ми е иэпълнителен лист 7 год след присъда а срокът 7дн эа въэражение е минал не энаех че има такъв ако някои е эапоэнат със материата моля да ми каже има ли ред по който да реагирам :?
a123450
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 17:21

Re: глоба срокове

Мнениеот Гост. » 24 Сеп 2009, 11:41

Хайде, опитайте отново да изложите фактите( че ако на Вас( във ваша полза) е издаден ИЛ е повече от неясно защо съжалявате, че сте изпуснали Вие този 7 дневен срок?!. :lol:
То и за това вчера не сте получили желаният( което не съвпада с правилния) отговор.

viewtopic.php?f=5&t=38202&p=365927#p365927 ако и сам се разбирате... ще почерпя една боза.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: глоба срокове

Мнениеот a123450 » 24 Сеп 2009, 11:52

напротив въобще не е във поя полэа а сумата никак не е малка това е глоба със условна присъда която мислех эа иэтекла но в един момент се оказа че забравили да ми иэдадът иэп лист и ми го иэдадоха 7 г след иэдаването на пр
a123450
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 17:21

Re: глоба срокове

Мнениеот Гост. » 24 Сеп 2009, 12:24

Мога да си направя изводите, какво ми казвате. Но все пак не съм пророчица!
Фактите! Иначе и аз ще абдикирам от питанките ви. 8)

Осъждан сте, изпълнението на наложеното наказание е отложено по реда на 66 от НК.
Кумулативно има наложена и глоба- в полза на държавата, предполагам...
Че не сте възразили - пак е ясно( поради незнание, твърдите), че вероятно има образувано изпълнително дело- вероятно...
Какво получихте, на какво не възразихте...
ФАКТИТЕ!
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


cron