начало

Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест пред съдебните палати срещу избора на главен прокурор от този ВСС

по делото ми?

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


по делото ми?

Мнениеот ivelin_td » 09 Сеп 2009, 14:08

Здравейте получих обвинителен акт и го прочетох целия и не ми стана ясно само едно накрая пише ПОТВЪРЖДАВАМ мярка за неотклонение "подписка", взета по отношение на И.Т. тази мярка за неотклонение подписка какво означава че след делото ще ходя на пробация ?
ivelin_td
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Юли 2009, 15:11

Re: по делото ми?

Мнениеот Melly » 09 Сеп 2009, 14:10

ivelin_td написа:Здравейте получих обвинителен акт и го прочетох целия и не ми стана ясно само едно накрая пише ПОТВЪРЖДАВАМ мярка за неотклонение "подписка", взета по отношение на И.Т. тази мярка за неотклонение подписка какво означава че след делото ще ходя на пробация ?


Не е задължително.... :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: по делото ми?

Мнениеот sunrise » 09 Сеп 2009, 14:15

Даже няма нищо общо.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Re: по делото ми?

Мнениеот Gabi1 » 10 Сеп 2009, 00:43

Означава, че ако не се явиш при някое призоваване, ще ти променят мярката в по-тежка - следващото е парична гаранция. А дали ще е пробация /което е наказание, а не мярка за неотклонение/ или друго, ще се произнесе съдът по-нататък.
Gabi1
Потребител
 
Мнения: 765
Регистриран на: 08 Ное 2006, 13:54


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 58 госта


cron