начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

по делото ми?

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


по делото ми?

Мнениеот ivelin_td » 09 Сеп 2009, 14:08

Здравейте получих обвинителен акт и го прочетох целия и не ми стана ясно само едно накрая пише ПОТВЪРЖДАВАМ мярка за неотклонение "подписка", взета по отношение на И.Т. тази мярка за неотклонение подписка какво означава че след делото ще ходя на пробация ?
ivelin_td
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Юли 2009, 15:11

Re: по делото ми?

Мнениеот Melly » 09 Сеп 2009, 14:10

ivelin_td написа:Здравейте получих обвинителен акт и го прочетох целия и не ми стана ясно само едно накрая пише ПОТВЪРЖДАВАМ мярка за неотклонение "подписка", взета по отношение на И.Т. тази мярка за неотклонение подписка какво означава че след делото ще ходя на пробация ?


Не е задължително.... :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: по делото ми?

Мнениеот sunrise » 09 Сеп 2009, 14:15

Даже няма нищо общо.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Re: по делото ми?

Мнениеот Gabi1 » 10 Сеп 2009, 00:43

Означава, че ако не се явиш при някое призоваване, ще ти променят мярката в по-тежка - следващото е парична гаранция. А дали ще е пробация /което е наказание, а не мярка за неотклонение/ или друго, ще се произнесе съдът по-нататък.
Gabi1
Потребител
 
Мнения: 765
Регистриран на: 08 Ное 2006, 13:54


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron