начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

ne se pod4inih na prokurorska zapoved

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ne se pod4inih na prokurorska zapoved

Мнениеот stamatov » 05 Дек 2005, 03:42

jiveia v 4ujbina.predi 2 godini roditelite mi sa polu4ili zapoved na prokurora da so predam pasporta zashtoto sam lishen ot pravita da napusna stranata za neplateni dana4ni zadaljenia.tova e stanalo pove4e ot godina sled kato sam napusnal stranata. prodaljavam da jiveia v 4ujbina i nesam si predal pasporta.
kakvo moje da mi struva tova?v pravoto si li e prokurora da predprieme nakazatelno presledvane sreshtu men?
stamatov
 

Мнениеот Гост » 05 Дек 2005, 20:26

tarsi na4in da si platish na prokurora koyto te e podhvanal,ina4e shte beresh iadove. i si naemi dobar advokat za vseki slu4ay.nay-dobri v slu4aia sa advokati bivshi prokurori ili policai te znaiat kade i kak da platiat
Гост
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 77 госта


cron