начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Открито писмо от ОБВИНЯМИЯ до Н.НЕЙЧЕВ от РП-СтараЗагора

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: обвинението и мястото му.....

Мнениеот Атанас Божинов » 15 Юли 2005, 11:58

някой си следовател написа:ОБВИНЯЕМИЙ........не му е тука мястото........имаме практика да не коментираме изявленията на уличени и обвиняеми лица. Все пак Ваше право е да заявявате по установения от закона ред това което считате че следва да кажете. По точно - на протокола за предявяване на предварителното разследване. Тука и да пишете и да не пишете - все тая.......а ако имаме данни за извършени престъпления от когото и да било - не ги укривайте защото също извършвате престъпление по съставомерен текст от НК - това е положението ОБВИНЯЕМИЙ!!!


1-во Не можах да разбера, какво точно според Вас, Уважаеми "някой си следовател", е укрил съответният господин Емил Митков, който не само, че не укрива (както Вие "някой си следовател" се изразихте), ами той дори дава публичност на бездарната и обезверяващата система, която все още бива наричана "държавно-правна система, която трябва да работи за българския народ"- разбира се това не е така
И 2-ро, защо имате такава практика "...да не коментираме изявленията на уличени и обвиняеми лица.", това не е може ли да се нарече укриване също.... ?
Атанас Божинов
 

Защо не му отговаряте на човека, няма какво да му кажете ли

Мнениеот Защо не му отговаряте на » 15 Юли 2005, 14:14

Защо не му отговаряте на човека, няма какво да му кажете ли ?
Защото сте се насралиииииииииии
Защо не му отговаряте на
 

Нейчооооооо

Мнениеот partner » 15 Юли 2005, 17:45

До кога ще си мълчиш.... или просто няма какво да ми кажеш....
partner
 

Re: Открито писмо от ОБВИНЯМИЯ до Н.НЕЙЧЕВ от РП-СтараЗагора

Мнениеот съдия » 15 Юли 2005, 18:35

EMIL MITKOV написа:Първоначално това следствено дело се е водело срещу ДРАГАНОВ, почти 10 години, от 1992г. до 2002г., и за тези почти 10 години нито един твой колега прокурор, не се е сетил, че ДРАГАНОВ всъщност не е виновен човека, защото ЕМИЛ МИТКОВ го бил "измамил", а ти се оказа най-достливия прокурор , и веднага намери начин да прекратиш преследването с/у ДРАГАНОВ.....
Браво !
Обаче искам да те попитам, защо ме обвиняваш мен, или по точно само мен, а в същото време сам си написал в ОБВИНИТЕЛНИЯТ АКТ, че документите били внесени(представени) на ДРАГАНОВ от неговата гл.счетоводителка...... излиза, че го е измамила тя!
Ако изобщо може да се допусне, че е бил измамен..... Защото на ДРАГАНОВ-началник на ТДУ-СтараЗагора, това му е била работата.... да проверява представените му документи, и след това да ги подписва или неподписва..... Дето казва народа, ами да е гледал !


Няма закон, който да му забранява на обв. да задава въпроси на обвинението
съдия
 

относно отговора:::

Мнениеот някой си следовател » 15 Юли 2005, 18:39

Не разбрахте ли че не може да Ви бъде професионално отговорено тук -ИМА ИЗРИЧНА ЗАКОНОВА ЗАБРАНА!!! И ако някой коментира казуса по същество - ще извърши тежко нарушение на Закона за съдебната власт. За което може да понесе и тежко наказание. По причина която по горе развих но сега се налага да се повторя. НЕВЪЗМОЖНО Е ДА ВИ БЪДЕ ОТГОВОРЕНО ТУК. ПО СЪЩЕСТВО ИМАМ ПРЕДВИД. А ако някой му доставя душевно успокоение да излива страсти във форума - няма лошо - действайте!!! Това също е начин да се избива натрупания стрес.......И ОЩЕ НЕЩО - ако пък някой от лицата взели участие в процеса срещу Вас си позволи да вземе отношение тук - може да му коства и местоработата - така че не чакайте тук отговори на професионалисти - надявам се вече да сте ме разбрали -
И ПОСЛЕДНО - тази забрана може да не харесва на някого - но е задължителна към всички субекти, така че ако не сте доволен от това правно положение се обърнете към народното събрание - ТОЗИ ЗАКОН Е ТЕХЕН ПРОДУКТ!!!
някой си следовател
 

Re: относно отговора:::

Мнениеот Атанас Божинов » 15 Юли 2005, 19:17

някой си следовател написа:Не разбрахте ли че не може да Ви бъде професионално отговорено тук -ИМА ИЗРИЧНА ЗАКОНОВА ЗАБРАНА!!! И ако някой коментира казуса по същество - ще извърши тежко нарушение на Закона за съдебната власт. За което може да понесе и тежко наказание. По причина която по горе развих но сега се налага да се повторя. НЕВЪЗМОЖНО Е ДА ВИ БЪДЕ ОТГОВОРЕНО ТУК. ПО СЪЩЕСТВО ИМАМ ПРЕДВИД. А ако някой му доставя душевно успокоение да излива страсти във форума - няма лошо - действайте!!! Това също е начин да се избива натрупания стрес.......И ОЩЕ НЕЩО - ако пък някой от лицата взели участие в процеса срещу Вас си позволи да вземе отношение тук - може да му коства и местоработата - така че не чакайте тук отговори на професионалисти - надявам се вече да сте ме разбрали -
И ПОСЛЕДНО - тази забрана може да не харесва на някого - но е задължителна към всички субекти, така че ако не сте доволен от това правно положение се обърнете към народното събрание - ТОЗИ ЗАКОН Е ТЕХЕН ПРОДУКТ!!!

Уважаеми "някой си следовател", такъв казус, които вие в по-горните редове споменавате, първо на първо няма... и второ искам да ви ибърна внимание, че този форум може да се счита и като АНОНИМЕН, както ние участниците не знаем нищо за Вас "някой си следовател", така и вие не знаете нищо за нас. Разбира се тази информация не е невъзможно да бъде "изровена", но едва ли в България някой ще тръгне да прави подобно нещо, като се има предвид заспалата ни система и изостаналата технически страна..., така че Вашият пост е абсолютно ненужен в случая, а даже нещо повече, Вашият пост е невероятно безмислен... Както ви казах не знам нищо за Вас, но лесно мога да се добера до информация, от кой компютър сте постнали това съобщение, но за какво ми е да го правя.... Още повече, че форумът е обществено място за обсъждане и обменяне на проблеми и информация и не мисля, че това би могло да се забрани по някакъв начин или с две думи: " той съществува, следователно може да бъде използван", така че ако някой е на противното мнение моля да заповяда на дискусия, но в друга тема, все пак щом говорите за Етика, Правила, Казуси и т.н. , то да ви кажа не е етично да поствате вашите безмислици в тази тема, все пак човекът има нещо да решава и Етиката би следвало да му позволи да го направи, а още повече, че той не го прави в разрез със законовите норми...
Атанас Божинов
 

Re: относно отговора:::

Мнениеот EMIL MITKOV » 15 Юли 2005, 19:36

някой си следовател написа:Не разбрахте ли че не може да Ви бъде професионално отговорено тук -ИМА ИЗРИЧНА ЗАКОНОВА ЗАБРАНА!!! И ако някой коментира казуса по същество - ще извърши тежко нарушение на Закона за съдебната власт. За което може да понесе и тежко наказание. По причина която по горе развих но сега се налага да се повторя. НЕВЪЗМОЖНО Е ДА ВИ БЪДЕ ОТГОВОРЕНО ТУК. ПО СЪЩЕСТВО ИМАМ ПРЕДВИД. А ако някой му доставя душевно успокоение да излива страсти във форума - няма лошо - действайте!!! Това също е начин да се избива натрупания стрес.......И ОЩЕ НЕЩО - ако пък някой от лицата взели участие в процеса срещу Вас си позволи да вземе отношение тук - може да му коства и местоработата - така че не чакайте тук отговори на професионалисти - надявам се вече да сте ме разбрали -
И ПОСЛЕДНО - тази забрана може да не харесва на някого - но е задължителна към всички субекти, така че ако не сте доволен от това правно положение се обърнете към народното събрание - ТОЗИ ЗАКОН Е ТЕХЕН ПРОДУКТ!!!


Пак ще Ви Благодаря за съвета, който ми давате !
Но той не ми помага....
Относно това, че има законова забрана.... Много Ви Моля да ми посочите, кой закон забранява на магистратите да обсъждат и коментират?
Ето какво е казал вчера Президента....
За първи път президентът Първанов обяви, че българските магистрати трябва да останат без имунитет. Веднага го подкрепи главният прокурор Никола Филчев. Реализирането на идеята обаче зависи от парламента, който може да направи нови конституционни промени.
Стане ли това, ще падне и досегашният ограничен имунитет за съдии, прокурори и следователи. Сега те не носят наказателна и гражданска отговорност за служебни действия и постановени актове, освен ако не са извършили умишлено престъпление от общ характер.
"Магистратите се нуждаят от защита не от държавата и закона, а от онези, срещу които работят." Това обясни вчера Първанов пред първия випуск младши съдии, прокурори и следователи, които се обучават в Националния институт на правосъдието.

По добре коментирайте конкретно.... състоятелно ли е обвинението, имал ли е право да ме обвинява в това в което ме е обвинилл....
Защото на мен сега ми се налага да харча пари, време, здраве, и да се боря с вятърни мелници....
ЕМИЛ СИМЕОНОВ МИТКОВ
ЕГН-6405012463
partner@vip.bg
EMIL MITKOV
 

интересно

Мнениеот Радев » 16 Юли 2005, 12:47

интересно
Радев
 

по добре си потърсете адвокат

Мнениеот случаен » 16 Юли 2005, 19:09

адвокат
случаен
 

адаш

Мнениеот адаш » 20 Юли 2005, 11:21

НЕЙЧО НЕЙЧЕВ къде се криеш? отговори му на човека !
адаш
 

и тук продължавам да чакам

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 26 Юли 2005, 17:33

и тук продължавам да чакам
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Къде си ?

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 26 Яну 2006, 14:45

Къде си се скрил ?
Зщо мълчиш ?
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Мнениеот Гост » 26 Яну 2006, 15:16

Законът, който забранява да се обсъжда от магистрати висящото дело е Закона за съдебната власт и се отнася както до съдиите, така и до прокурорите и следователите.
Гост
 

Адвокат - Разград

Мнениеот Гост » 26 Яну 2006, 16:21

Не е тук мястото да се коментира висящ съдебен процес. Все пак съдът, затова е СЪД за да ОТСЪДИ. ПРАВИЛНО ИЛИ НЕ. Ако е
неправилно си има втора и трета инстанция. Ако ВКС не отсъди
правилно и справедливо, мога да приема че тук е мястото да се
хули съдебната ни система. Мисля обаче че този казус все още
не е на такъв етап. И колеги този прословут обвиняем ВСЕ ПАК
може да се окаже ВИНОВЕН и да е извършил престъплението. Това
че обвинителният акт е написан некадърно е друг въпрос. Но човекът си поства в този форум вече 20-30 съобщения и гледа да раздуха случая, като обвинява когото се сети. Не мисля че това е начина.
Да си намери кадърен адвокат, да му плати и да спазва закона.
Гост
 

ПРОКУРОР в РП: Н.НЕЙКОВ

Мнениеот 640501 » 13 Юни 2006, 00:38

ПРОКУРОР в РП: Н.НЕЙКОВ
640501
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Юни 2006, 00:18

Все още съм жив, и мърдам.....

Мнениеот emilmitkov » 15 Фев 2007, 19:01

Чакам мнения и предложения..., но разумни.....
emilmitkov
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Фев 2007, 13:22

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron