начало

Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости

Деница Михайлова с/у Рут К.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот commodoro » 04 Сеп 2016, 00:18

Изображение

Иска ми се да споделя моите впечатления от случая. Бързам да посоча, че съм етнически българин, така че няма как да бъда обвиняван в пристрастност.
Трябва да призная, че съм наистина възхитен от храбростта и всеотдайността на тази горда ромска жена, която като лъвица се хвърли да защитава своя съпруг от ноктите на друговерци. Искрено завиждам на арабина - не за парите му, Деница е съкровище което струва повече. Жена за милиони. И не само защото е уникално красива, но морална, предана и всеотдайна съпруга и майка. Дори да живеех в колиба, с такава жена до себе си бих се чувствал като богопомазан.
И само да добавя към всички тролове, които спекулират с етноса ѝ - наистина, не ви прави чест, просто сте жалки.
commodoro
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 04 Фев 2013, 23:11

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот ivan_lawyer » 04 Сеп 2016, 01:28

Никой не я обвинява в етноса - впрочем 1991 съм бил инспектор по чистота, това е длъжност, свързана с обхождане на районите по циганските квартали - и си бяха наред хората - къщи си имаха, верно имаше тук таме по-нещо за наглеждане, но си бяха наред.
Циганите са си цигани, българите сме българи. Икономически са нещата - но темата е за две сдърпали се котки.
Еми две котки се сдърпали и това е.
Не че са жени - не е сексизъм - но е така. Случайно са се сдърпали.
Няма дори грам етнически привкус.

Интересни са и двете, като поостарее човек забелязва разни други качества.
Деница ми се стори арогантна в петък, но Рут ми е по на сърце.


Сексапилът е доста относителен.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот lexy21 » 04 Сеп 2016, 17:17

Като детектор съм за три неща - едното са PR постове, съдържанието на които има за таргет група идиоти или порсто счита всички за идиоти. В първия случай ме дразнят, защото злоупотребят с болни хора, във втория - защото обиждат средната интелигентност на останалите.
Ама въобще не сте пристрастен/а и това въобще не личи (дори в заглавието на темата - дейте поне да е Деница М. с/у Рут К., примерно :wink:)
В конкретния случай сте сбъркали и форума.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот ivan_lawyer » 04 Сеп 2016, 20:32

Не - случаят е пикантен, профилът на форума не е само право и правни консултации, които впрочем освен трудни - са и забранени по закон.
Слабо познавам и двете особи, личности и казвам, че са интересни като питекантропки, за друго не знам. Не знам нищо впрочем.
Непристойно е поведението и на двете.
Някакъв наказателен паркинг, емира на Осман ли беше, то не е ясно.
Налице е реторсия, като адвокат го мисля, ако не приложат взаимното изключване на вредоносните последици - не би следвало да е обосновано. Тоест и двете - по живо - по здраво.
Стоичков също е с реторсия.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот lexy21 » 04 Сеп 2016, 21:07

Е, отдавна не бях влизала, та съм пропуснала кога форумът е изместил фокуса си и е станал "пикантен" с толерирани от потребителите елементи на жълт PR.
Ще коментирам само това
ivan_lawyer написа:Налице е реторсия, като адвокат го мисля, ако не приложат взаимното изключване на вредоносните последици - не би следвало да е обосновано. Тоест и двете - по живо - по здраво.
За да е налице реторсия следва и двете деяния да са противоправни, което налага преди това да се изясни дали едната не е действала в условията на непосредствено противоправно нападение и, ако да - дали причинените на другата вреди са в резултат на превишаване на пределите на НИ или не. Понеже действието, извършено при неизбежна отбрана, е позволено от закона, ако с него се причинява лека телесна повреда, не може да му се отговори също с лека телесна повреда - не може да си приложи и реторсия.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот commodoro » 05 Сеп 2016, 22:55

sexy21 написа:Е, отдавна не бях влизала, та съм пропуснала кога форумът е изместил фокуса си и е станал "пикантен" с толерирани от потребителите елементи на жълт PR.
Ще коментирам само това
ivan_lawyer написа:Налице е реторсия, като адвокат го мисля, ако не приложат взаимното изключване на вредоносните последици - не би следвало да е обосновано. Тоест и двете - по живо - по здраво.
За да е налице реторсия следва и двете деяния да са противоправни, което налага преди това да се изясни дали едната не е действала в условията на непосредствено противоправно нападение и, ако да - дали причинените на другата вреди са в резултат на превишаване на пределите на НИ или не. Понеже действието, извършено при неизбежна отбрана, е позволено от закона, ако с него се причинява лека телесна повреда, не може да му се отговори също с лека телесна повреда - не може да си приложи и реторсия.


Точно така, без съмнение Деница се е отбранявала и аз вярвам че истината ще излезе наяве и този път поне ще има справедливост.
commodoro
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 04 Фев 2013, 23:11

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот votpuska » 05 Сеп 2016, 23:10

Бойно гадже :P
Иначе до сприхавата лелка - темата е 'общи дискусии' а при това казусът има и правни измерения, така че не виждам какъв Ви е проблемът. А след като Вие самата се подвизавате с пикантния ник 'sexy' на какво отгоре сте тръгнали на другите да държите сметка?
Ако смятате че с това ще привлечете клиенти, май Вие сте сбъркали форума.. че и без снимки, не вярвам някой да прояви интерес..
И впрочем, тонът Ви никак не е "sexy"

Иначе и аз смятам че с реторсия ще приключи всичко.. Само че 'патриотката' Рут ще трябва да плати часовника.. :)
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот ivan_lawyer » 05 Сеп 2016, 23:21

Изритват ги и двете от съда и това е-без часовници. Реторсията е затова - то е малко зачервяване, сега в Сицилия е друго, но тук е така.
Аутсайдерската проява на Деница е необяснима. Що не си е пила таратора, не знам. Просто лятно сдърпване, винаги стават такива неща.
Не знам, аз симпатизирам на Колева, Рут - понеже просто симпатизирам. Мисля и до съд няма да се стигне.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот votpuska » 05 Сеп 2016, 23:30

Реторсията е за телесни повреди, освен това обаче имаме и повредена вещ. Симпатизираш или не - има щета, трябва да се плати :|
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот batkracio » 05 Сеп 2016, 23:50

мммм, да, арабина определено има вкус..
batkracio
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2014, 14:31

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот ivan_lawyer » 06 Сеп 2016, 00:32

Ми веществената повреда е отделно.
Никой няма интерес да се разкарват по следствия.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот votpuska » 06 Сеп 2016, 16:19

И отделно да е, мислиш ли че няма да претендира 30 бона?
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот lexy21 » 06 Сеп 2016, 22:20

votpuska написа:Иначе до сприхавата лелка - темата е 'общи дискусии' а при това казусът има и правни измерения, така че не виждам какъв Ви е проблемът. А след като Вие самата се подвизавате с пикантния ник 'sexy' на какво отгоре сте тръгнали на другите да държите сметка?
Ако смятате че с това ще привлечете клиенти, май Вие сте сбъркали форума.. че и без снимки, не вярвам някой да прояви интерес..
И впрочем, тонът Ви никак не е "sexy"

Погледенте пак и опитайте да сте оригинален/а отново.
Иначе темата си е точно за клюкарника, в който е поставена (по аналогично "безпристрастен" начин :lol: ).
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот votpuska » 07 Сеп 2016, 00:26

Какво направихте, сменихте си потребителското име заради мен? Чак пък толкова! То бива правежи.. :roll:
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот bird_of_paradise » 07 Сеп 2016, 00:40

Темата на варненския е някакво емоционално развяване на естетическия му вкус, но Лекси - лелка? :D :lol: .
Абсолютна небивалица...
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот lexy21 » 07 Сеп 2016, 15:35

votpuskatakastava написа:Какво направихте, сменихте си потребителското име заради мен? Чак пък толкова! То бива правежи.. :roll:

Потребителското ми име не е сменяно от момента на регистрацията. Всеки може да Ви прекръсти, както му е угодно - цитирайки Ви, както правя сега аз с Вас и както е направил с мен автора на темата, като последното е проява единствено на неговото въображение. Хубаво е човек да гледа преди да умозаключава и да се излага.
П.П. Може да съм лелка, но пък съм и сприхава :lol:
П.П.П. М/д аналогична тема, с аналогичен възхваляващ начален пост, е открита и във форумите на off road Bulgaria, Космополитън, Бг мама, AБВ форуми ...
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот commodoro » 07 Сеп 2016, 21:31

bird_of_paradise написа:Темата на варненския е някакво емоционално развяване на естетическия му вкус


Варненски? :roll:

lexy21 написа:П.П.П. М/д аналогична тема, с аналогичен възхваляващ начален пост, е открита и във форумите на off road Bulgaria, Космополитън, Бг мама, AБВ форуми ...


И още няколко места с по-слаба SEO. :) Нормално, исках гледната ми точка да достигне до колкото се може по-широка аудитория.. Политиците не правят ли същото..?
commodoro
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 04 Фев 2013, 23:11

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот lexy21 » 07 Сеп 2016, 21:56

commodoro написа:И още няколко места с по-слаба SEO. :) Нормално, исках гледната ми точка да достигне до колкото се може по-широка аудитория.. Политиците не правят ли същото..?

Понеже питате - ами не, според мен няма нищо нормално, но пък и не вярвах, че в правен форум ще се върже толкова народ, ама ето - опровергаха ме. Сигурно, защото за разлика от тук, не сте се наименовали kurzakurvite - ей сега човекът в отпуска ще анализара това, защото сигурно ще му прозвучи секси :lol:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот votpuska » 07 Сеп 2016, 22:45

Мдаа.. както се казва - кой за каквото си мисли. Май нещо се замечтахте тая вечер.. :lol:
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Деница Михайлова с/у Рут К.

Мнениеот ivan_lawyer » 07 Сеп 2016, 23:11

Ами реторсия си е - защото е предизвикана взаимно свадата - Рут Колева е казала нещо, другата се е направила на маркиза и така - две котенца се сбили. Деница е била афектирана - но това не я оправдава.
Наскоро чаках един човек пред посолството на Швейцария, щеше да има детско парти там, аз за едни документи, дойдоха едни с един джип - семейство с малки деца, един хайлаф - даже и без кавички, просто някакви никакви, просто се изхилих казах тц-тц но нищо като действие нямаше заплашително от моя страна. Дойде бодигарда почти веднага - някакъв оръфан - тоест личният бодигард на семейството. Каза ми да се разкарам - на мен, дето защитавам по трудови дела сума ти уволнени, разни такива с ексцесии, изобщо - тъпа работа. Знам, че изглеждам заплашително - но чак дотам. Просто трябваше да експедирам документите до "Еконт", тъй като бяха фиксирана пратка - до 12-00 часа, иначе щях да направя и аз скандал. Плюс това съм си спокоен човек.
Мегаломанията обхваща първо малкия мозък, протича по нагоре и докъдето стигне.
И при социализма нападаха, имаше всякакви свади.
Сега - по -добре да направиш скандал - щото иначе какво- жалба тип - ухапа ме комар. Навсякъде се напълни с госпожички - тип "разцепен макарон", както казваше жена ми преди развода ни, както и да е.

Реторсията е факт, просто е глупава история. То при Анита Мейзер е реторсия, почти - тоест има абсолютно куцо повдигане на обвинение, но това е друга тема.


Просто трябва да се запази спокойствие - явно са се афектирали нещо - всеки е имал такива ситуации.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 114 госта


cron