начало

Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости

Условия за откриване на къмпинг по морето

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Условия за откриване на къмпинг по морето

Мнениеот snejanayovova » 18 Юли 2016, 13:19

Здравейте,

От почти 20 години живея в Испания и съвсем съм се откъснала от българската реалност, но съм българка и винаги съм знаела, че ще се върна един ден. Имам насъбрана добра сума зад гърба си и имам желание да направя някакъв туристически обект и така да продължа да си изкарвам хляба, но вече в България :)
Идеята ми е да създам собствен къмпинг с около 20 къщички (тип преносими постройки, без постамент) по северното Черноморие, като преди това си закупя около 10-15 декара земеделска земя (извън регулация). Нямам никаква представа от българско законодателство, правила, ред и т.н, разбира се в последствие ще си наема счетоводител, но засега си правя първоначалните проучвания. Моля, дайте ми възможно най-конкретна информация как би могла да се осъществи идеята ми в български условия и етапния ред за това. Всяка информация по темата ще ми бъде полезна, за което предварително ви благодаря :)
snejanayovova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2016, 12:50

Re: Условия за откриване на къмпинг по морето

Мнениеот ivanov_p » 18 Юли 2016, 20:38

Както е казал мъдрецът:
По добре да срещнеш мечка, лишена от мечетата, нежели глупец с неговата глупост!

Сядайте на дирника и парите в банката!
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4492
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Условия за откриване на къмпинг по морето

Мнениеот kysmet4e » 18 Юли 2016, 21:36

Ох, идеята ти никак не е лоша... Но защо ли съм леко скиптичен към нея...
kysmet4e
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Юли 2016, 21:39

Re: Условия за откриване на къмпинг по морето

Мнениеот labarum » 19 Юли 2016, 15:53

Здравейте, може да се обърнете към колегите от www.camping.bg Миналото лято те участваха в процеса по разработване на новата наредба за категоризация на туристическите обекти и ще могат да ви посъветват.
labarum
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Май 2008, 16:33

Re: Условия за откриване на къмпинг по морето

Мнениеот snejanayovova » 21 Юли 2016, 11:41

labarum написа:... http://www.camping.bg ...


Благодаря, Лабарум :D
snejanayovova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2016, 12:50


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 109 госта


cron