начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на улицата

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на улицата

Мнениеот 111888 » 07 Юли 2015, 08:49

Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на улицата
http://www.blitz.bg/news/article/347034


Сега да предположим какво ще стане-след медийния отзвук милицията ще се самопровери(понеже няма кой да ги проверява-те се самопроверяват), и ще изкарат след самопроверката-че милицията са изрядните, че потърпевшата е виновна, и като нищо-ще почнат да и вадят разни кирливи ризи-класика в жанра.

КОЙ ЩЕ НИ ПАЗИ ОТ МИЛИЦИЯТА?
111888
Потребител
 
Мнения: 611
Регистриран на: 13 Дек 2013, 12:08

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот kpts_ » 07 Юли 2015, 09:55

111888 написа:...след медийния отзвук милицията ще се самопровери(понеже няма кой да ги проверява-те се самопроверяват),...

И що така?
Да не би да са закрили Прокуратурата?! :lol:
kpts_
Потребител
 
Мнения: 166
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот sterster » 07 Юли 2015, 10:06

Прокуратурата е в сградата им :idea: :arrow:
sterster
Потребител
 
Мнения: 179
Регистриран на: 03 Май 2015, 11:24

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот 111888 » 07 Юли 2015, 22:09

Потрес и половина-случая добива нови измерения. http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/07/ ... atelno_gi/ След боя младежите са били обвинени в... хулиганство-по данни от медиите. И о чудо-да не повЕрваш-прокуратурата е прекратила делото за хулиганство-на 22 декември 2014-по коледа стават чудеса-щото ако прокурорът беше внесъл после ОА-при свидетелски показания 5 срещу двама като нищо съдът щеше да ги осъди. Както и казах и в друг постинг, за друг случай-бият те и те обвиняват в хулиганство, а съдът при осъдителни присъди 98 процента от обвинените и те осъжда.

Имам въпрос от любопитство-абсурдното дело за хулиганство е прекратено. Ама какво пише в регистрите на милицията за младежите? Обвинените младежи, после по чудо с прекратено дело-на третия ден от ДП-дали ги водят за криминално проявени в милицията, и дали са вписани в други регистри на полицията, при прекратен незаконен наказателен процес(може да е третия ден от образуване на ДП, но ДП е имало-което е напълно незаконно, и потресаващ милиционерски произвол).

Какво ви става бе, какви хора сте в милицията-вижте записа-младежът моли -моля не удряйте приятелката ми, и получава кроше.

Не ми се мисли къде щяха да са днес младежите, ако екшънът се беше развил в Пловдив, и според пловдивското наказателно право, което е специфично , и дава 100 процентово доверие на милицията, и при което такива "глезотии"-прекратяване на ДП, оправдателни присъди-познайте дали се случват.
111888
Потребител
 
Мнения: 611
Регистриран на: 13 Дек 2013, 12:08

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот kolegat » 07 Юли 2015, 23:22

111888 написа:Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на улицата
http://www.blitz.bg/news/article/347034


Сега да предположим какво ще стане-след медийния отзвук милицията ще се самопровери(понеже няма кой да ги проверява-те се самопроверяват), и ще изкарат след самопроверката-че милицията са изрядните, че потърпевшата е виновна, и като нищо-ще почнат да и вадят разни кирливи ризи-класика в жанра.

КОЙ ЩЕ НИ ПАЗИ ОТ МИЛИЦИЯТА?


Само че тоя път съм на страната на милиционерите. Какво насилилие видяхте в тоя клип ? Тва ако е ритане, не знам вие в час по физическо събличали ли сте се. Просто поредното "активно мероприятие" на продажна българска медия (Нова тв), което цели дискредитиране на Българската държава в очите на нейните граждани. На "Господарите" много отдавна им лъснаха голите соросоидни, гей-либерални задници.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот TheOldMan » 08 Юли 2015, 09:43

kolegat написа:Само че тоя път съм на страната на милиционерите. Какво насилилие видяхте в тоя клип ? Тва ако е ритане, не знам вие в час по физическо събличали ли сте се. Просто поредното "активно мероприятие" на продажна българска медия (Нова тв), което цели дискредитиране на Българската държава в очите на нейните граждани. На "Господарите" много отдавна им лъснаха голите соросоидни, гей-либерални задници.


Съгласен ли си да ме защитаваш в съда, ако аз и група от 10-тина здрави момчета "приятелски поговорим" във същия стил с 2-ма патрулни полицаи? Или с народния ни представител, или с министъра на вътрешните работи? Ей така ... точно толкова приятелски и вежливо ще ги поканим да влезнат в колата да си поговорим... за да не стоим на жегата навън.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот kolegat » 10 Юли 2015, 06:08

TheOldMan написа:
kolegat написа:Само че тоя път съм на страната на милиционерите. Какво насилилие видяхте в тоя клип ? Тва ако е ритане, не знам вие в час по физическо събличали ли сте се. Просто поредното "активно мероприятие" на продажна българска медия (Нова тв), което цели дискредитиране на Българската държава в очите на нейните граждани. На "Господарите" много отдавна им лъснаха голите соросоидни, гей-либерални задници.


Съгласен ли си да ме защитаваш в съда, ако аз и група от 10-тина здрави момчета "приятелски поговорим" във същия стил с 2-ма патрулни полицаи? Или с народния ни представител, или с министъра на вътрешните работи? Ей така ... точно толкова приятелски и вежливо ще ги поканим да влезнат в колата да си поговорим... за да не стоим на жегата навън.


http://news.ibox.bg/comment/id_584263354 На, чети. Човекът вчера е написал дълъг коментар по случая,с който изцяло се съгласявам. Не ми се хАби да преповтарям. А и мъдрите хора са го казали - "Мислете с главите си, а не с телевизиите." Пък ако с 10 яки момчета идеш и се разправиш подобаващо с министър-председателя или президента, военния или външния министър, не само ще те защитавам, ами паметник ще ти издигна, защото ще осъществиш мечтата на 90 % от българския народ.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот TheOldMan » 10 Юли 2015, 10:17

Е добре де, ти прочете ли я тая статия дето я цитираш? У мен остана лош дъх, което гласи горе-долу така: "Полицаите са се о*рали, но има и по-лоши работи в държавата, така че дайте да не говорим за тоя случай." Що Борисов не се засрамил, що Бъчварова разцепвала МВР, що потърпевшите не са жалвали по каналния ред...
Да, всеки знае че в държавата почти всичко е тотално сбъркано и не бачка. Но това значи ли, че не трябва да се показва? Може би пустата държава ще се оправи, ако всяка вечер медиите показват само Б.Б, режещ поредната лентичка? Нагледах се на тъкчаки-многомашиннички и стахановци преди 30 години.
Има си съвсем точно разписана процедура какво се прави в конкретния случай. Полицая е ДЛЪЖЕН да спазва тази процедура. Щото следващия път може да реши, че за него ще е по-лесно и по-безопасно и по-бързо да прасне някой младеж с дръжката на пистолета по главата и да го натовари в багажника на патрулката за да го достави в районното, вместо малко да си припомни как точно се задържа човек така, че да не му се причиняват болки и страдания повече от крайно необходимото и му се запазва достойнството максимално.
Аз кат един проЗ човек отде да знам дали това е изолиран случай, или е практика при задържанията? Може следващия път вместо да ми пращат призовка да се явя на дело една такава тумба униформени веселяци просто да влезе у дома с все вратата и да ме изнесат увит в килима - за по-сигурно и лесно?

Къде са полицаите - герои, успели с риск за живота си да спасят някой, да предотвратят грабеж или убийство? Защо не показват тях по телевизията?
Полицията е станала за смях. А в момента в който хората не им се присмиват, те се страхуват от тях. Но редовите полицаи излезнаха на протест не за това, че ги правят на палячовци, ами ... за заплатите и за ранното пенсиониране.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот n_ikito » 10 Юли 2015, 10:32

Характерно мероприятие....за последните десетина години. Всички полицаи са..., всички лекари са..., всички съдии са...., всички цигани са..., всички..., всички.... тъпо и невярно, но задоволяващо краткосрочни цели и тотално разрушаващо основи на обществото..
n_ikito
Активен потребител
 
Мнения: 1003
Регистриран на: 31 Окт 2006, 19:33

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот TheOldMan » 10 Юли 2015, 10:56

n_ikito написа:Характерно мероприятие....за последните десетина години. Всички полицаи са..., всички лекари са..., всички съдии са...., всички цигани са..., всички..., всички.... тъпо и невярно, но задоволяващо краткосрочни цели и тотално разрушаващо основи на обществото..

Ами извода "всички полицаи са...." идва от това, че всеки началник по веригата на точно тия 5-ма синковци се държи, сякаш нищо не е станало. Шефа на 1-во РПУ къде е? Шефа на столичната дирекция да се е чуло да каже нещо? Министъра на вътрешните работи да излезна със някакво изявление?
Това създава впечатлението, че началниците на тези хора приемат тяхната постъпка за нещо нормално. При условие че шефовете им решават че тяхната постъпка не нарушава правилата, у мен остава впечатлението че това е нормалния начин на работа в тази структура.
В нормалните държави след такава случка някой от шефовете подава оставка защото не е контролираш подчинените си. По-големия шеф се извинява публично чрез медиите и обещава че това няма да се повтори.
Тук само медиите приказват за това.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот bird_of_paradise » 10 Юли 2015, 13:06

TheOldMan написа:Тук само медиите приказват за това.

Инсинуация :wink:
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/ ... entar.html

По правило у нас изводите за общност са приложими за всяка гилдия ( някаква черта на народопсихологията, която споделя и цифровия ник), разбира се в крактосрочен план. Случилото се е недопустимо, но когато е ненавременно( изтупано от нафталина) възбужда други мисли. Изображение
Предстоят важни избори, няма какво да обяснявам.

TheOldMan написа:Къде са полицаите - герои, успели с риск за живота си да спасят някой, да предотвратят грабеж или убийство? Защо не показват тях по телевизията?
Това не продава :) ( уж си разбран човек...)
Сещаш се, че всяко НОХД, влязло в съда е плод на част от работата на тези същите хора, но когато дойде съдебната фаза се почва по медиите другия куплет от старата изтъркана песен: всички съдии са .... и никой не говори за труда на предходните, подсигурил работа за следващите, защото е по-продаваемо да се внуши, че българският съд е .... корумпиран, примерно.
Последните 25г. един и същ филм ви прожектират в медиите, а вие все още го гледате с интерес 8) .
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот n_ikito » 10 Юли 2015, 13:39

"ПИК припомня, че преди дни предаването показа запис, на който се вижда как полицаи пребиват до неузнаваемост двойка младежи. " Цитат...
n_ikito
Активен потребител
 
Мнения: 1003
Регистриран на: 31 Окт 2006, 19:33

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот TheOldMan » 10 Юли 2015, 14:12

Нека да говорим в конкретния случай. извода който гледам надделява е "Добре де, голям работа, к'во толкова е станало, дайте да търсим причините другаде, там проблемите са по-големи..."
Ми айде първо да отстраним тия проблеми, които се виждат във видеото. Но да се отстранят качествено - така че да се изключи повторението им.
После ще търсим и ще чакаме някой явно да покаже друго нарушение и ще се занимаем с него.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот lakavitsa » 10 Юли 2015, 14:19

е, хубава работа, сега изкараха телевизиите виновни, че полицаите бият при поставени белезници. Само това не бях чувал.
lakavitsa
Потребител
 
Мнения: 683
Регистриран на: 26 Май 2010, 14:00

Баста на обобщенията

Мнениеот bird_of_paradise » 10 Юли 2015, 14:44

Старче, не обобщавай отново- този извод си е само твой и не го споделям.
Не одобрявам насилието, не само при арест, но в конкретния случай намирам, че следва да се мисли и за причините, поради които самите пострадали не са сезирали съответните компетентни органи, че са им нарушени правата.
До тук имам само част от пъзела (ще се съгласиш, че записа отразява само част от случилото се - удобната, разбира се, но за мен е доста странно, защо тъкмо тези младежи са спряни и по какви причини задното стъкло на бялата кола липсва). Може да е съвпадение, но като цяло не вярвам в пръста на съдбата най-малкото, защото до сега спрямо мен такова отношение не са демонстрирали представители на органите на реда.
Пътувам често, спирали са ме по всяко време на денонощието из цялата страна, и от КАТ , и от други служби, и от гранична полиция - за проверка, но никой не ми поиска подкуп ( странно налЕ :) ), респективно не ме арустува или упражни насилие ( още по-странно трябва да е).
Ако имаш различен опит- назови имената на извършителите, респективно какво точно предприе, за да се преустанови евентуално повторение.

Накратко: не ме интересува, какво мисли тълпата- имам глава на раменете и не ми се нрави някой да ме сугестира, като ми натриса неговата истина, украсена с пиперливи прилагателни, очаквайки да се включа в отбора на клакьорите.
Нямам против да се говори за такива неща, но не и да се преекспонира; нямам против всеки да си търси правата, но не и да злоупотребява; няма против медиите, но не и когато манипулират общественото мнение; нямам против наказанието- напротив, споделям максимата, че именно неизбежността му е панацея за предотвратяване повторност на идентични нарушения.
Но! най-много не харесвам обощенията.

lakavitsa написа:е, хубава работа, сега изкараха телевизиите виновни, че полицаите бият при поставени белезници. Само това не бях чувал.

Ето поредния пример за българска народопсихология. Не се познаваме с видинския?( или някъде там) борец по ЗУЕС, а дори да се, тези които ме- ще потвърдят, че няма проблем да ми напише ника и открито да ме апострофира, но не би- по навик и за удобство обобщи.

п.п. Преди да ми отговорите, защо не се замислите дали промяната не трябва да тръгне от нас самите?
Намирам за идиотско поведението на тези двама лумпени, които стоят кротко в тъмнината и снимат, а не са сигнализирали на нац. телефон ( щото оставя следи!) за това, на което стават свидетели. Ама налЕ- удобството на анонимността в тълпата е по съществена.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот jasta13 » 10 Юли 2015, 17:20

bird_of_paradise написа:Накратко: не ме интересува, какво мисли тълпата- имам глава на раменете и не ми се нрави някой да ме сугестира, като ми натриса неговата истина, украсена с пиперливи прилагателни, очаквайки да се включа в отбора на клакьорите.
Нямам против да се говори за такива неща, но не и да се преекспонира; нямам против всеки да си търси правата, но не и да злоупотребява; няма против медиите, но не и когато манипулират общественото мнение;

Да но

ДЖУДИ ХАЛВАДЖИЯН написа: В историята на Господарите неколкократно сме имали и дори в момента имаме случаи с материали, чието излъчване отлагаме във времето от гледна точка на гледаемостта – някои теми са по-релевантни в определени моменти от телевизионния сезон, като например темата за незаконно строителство на морския бряг е особено актуална когато наближи летния сезон. Освен това ние зорко следим актуалните теми и проблеми в обществото и когато имаме материал, който в дадения момент е свързан с актуални събития, ние го излъчваме, без да ни интересува коя страна и как ще засегнем.


Така че боят за едни, е мангизи за други, макар да се опитват да облекат постъпката си в по- благородна краска.
http://gospodari.com/%D1%81%D1%82%D0%B0 ... 82789.html
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот ivanov_p » 10 Юли 2015, 19:10

По принцип не чета такива теми, но само човек изцяло в тъча може да защитава полицията за каквото и да било. В Първо районно, както и в останалите, изтезанията са постоянна практика. Все пак става въпрос за Първо и ще попитам защитниците на полицията седи ли още на първия етаж "християнката"? Или здраво ли е стъклото на стълбите на четвъртия, в което се блъскат задържаните? Нормална ли е практика приятелките на задъжаните да се разсъбличат пред тях от мъже, за да ги претърсват за наркотици?
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4493
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот kolegat » 10 Юли 2015, 21:39

ivanov_p написа:По принцип не чета такива теми, но само човек изцяло в тъча може да защитава полицията за каквото и да било. В Първо районно, както и в останалите, изтезанията са постоянна практика. Все пак става въпрос за Първо и ще попитам защитниците на полицията седи ли още на първия етаж "християнката"? Или здраво ли е стъклото на стълбите на четвъртия, в което се блъскат задържаните? Нормална ли е практика приятелките на задъжаните да се разсъбличат пред тях от мъже, за да ги претърсват за наркотици?


Не мрънкаш на правилното място. Оплачи се на "господарите" :lol:
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот doc03 » 10 Юли 2015, 22:15

Всичко е точно така, Иванов!

""През 2007 г. са пострадали 84 служители на МВР. 10 от тях със средни телесни повреди.
През 2008 г. са пострадали 98 служители на МВР. 20 със средни телеснси повреди.
През 2009 г. са пострадали 56 служители на МВР. 7 от тях със средни телесни повреди. Убит е един служител - Любомир Цветков Митов, старши полицай в Своге.
През 2010 г. са пострадали 84 служители на МВР. 15 със средни телесни повреди. Убити са двама служители - Бончо Чернев Чернев, полицай в РУП Казанлък, и Ангел Петров Андреев, старши полицай в ГКПП Капитан Андреево.
През 2011 г. са пострадали 127 служители на МВР. 25 от тях със средни телесни повреди.
Общо за периода от 1 януари 2007 г. до 31 декември 2011 г. са 449 служители на МВР, пострадали или загинали при и по повод изпълнение на служебните си задължения, в резултат на неправомерни действия на граждани.
На 77 от пострадалите служители на МВР са причинени средни телесни повреди, а трима служители са загинали.
Не са прибавени случаите на инвалидизирани или загинали по време на изпълнение на служебните задължения при ПТП, пожарогасене, спасителни операции, самоубийства и т.н.""

... за от 2011 до момента, числата са по-големи. Не разполагам с точни такива, затова не ги пиша, но, само в едно районно управление, само в София, от 2009 до момента, са пострадали 14 служители (визирам само средните телесни повреди и нагоре), в това число и аз (просто ей така, от пияни избиратели), а загинаха 2-ма служители (от които единият не от избиратели, а при спасяване на момиче). А в столицата районните управления са девет...

СТАТИСТИКА ЛИ ЩЕ ПРАВИМ? М?

Така че обобщенията и платените теми (в точния електорален момент), които продължава да списва онова нещо, с цифри вместо псевдоним, лично на мен, няма да ми променят МОИТЕ правила за работа. И ще реагирам точно както реагират колегите ми в Белгия, Франция, Люксембург ... (Апропо, закопчан човек не съм удрял, това също е МОЕ правило.)
А че има измет, и боклуци в МВР - има. Точно толкова, като процент, колкото е процентът им във всяко едно ведомство, а и в обществото ни! Факт!
Та така, Пейчев!

По темата: къде са онези 6 граждани, които са запалили телефоните на МВР-то, че тия двамата безчинстват на улицата, хвърлят предмети, крещят и блъскът по колите? М? Къде са им показанията? Покриха се като мишки, а единият е снимал. Не е единственият клип, но "лай*ари-господари" няма да ги излъчат, защото там публиката насърчава полицаите.

П.П. Ако тези двамата, не бяха пиян електорат (вижте й подпухналото лице на дамата, днес, на дневна светлина!), а бяха от "ония", щеше да има не репчене, а стрелба, срещу полицаите. Защото няма респект. А респект няма, защото няма закон, а закон няма, защото така е угодно. Сетете се на кого ...

Продължавайте в същия дух. Съвсем скоро, когато нахълтат да ви онождат насила в собствените ви домове, полицаите ще стоят отстрани, и ще проявяват единствено вербална агресия към тези, които са ви нападнали. За да не отнесат някоя дисциплинарна проверка ...
А ако скапаната ни държава беше полицейска, и ако наистина имаше "полицейско насилие", (такова, че да изисква протести ...) ... та ако беше така, то тогава нямаше да си заключвате нито колите, нито домовете. Да не говорим за решетките и железните врати ...
Въпрос на избор! Ваш!
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Шокиращо ВИДЕО: Полицаи ритат момиче при проверка на ули

Мнениеот ivanov_p » 11 Юли 2015, 13:14

Когато нахълтват в нашите домове не идват полицаи! Ако идваха нямаше да е такава анархия и на никой от нищо да не му пука.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4493
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Следваща

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта


cron