начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Можете да се присъедините към Google+

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот advokat__nikolov » 18 Юли 2011, 04:20

Статията има информативен характер.

Можете да се присъедините към новата социална мрежа Google+

Предимства :

За разлика от Фейсбук, Гугъл+ притежава така наречените кръгове. Какво представлява това?

Да речем имате 100 приятели :

20 рибари
20 юристи
20 любовници
20 чужденци
20 клиенти

Можете всяка една категория хора (вие си създавате категориите) да я отделите в отделен кръг и когато публикувате съответна информация може да изберете с кой кръг само да я споделите. Например приет е нов закон, вие може да изберете да споделите това само с юристите. Но може да споделите тази информация с всички кръгове или с някои от тях. И накрая може да споделите това обществено, т.е. и с тези, които са ви добави ли в свой си кръг.


На следващо място, можете да провеждате видео разговори с до 10 човека едновременно. Например брат ви е в Катар, сестра ви в Мексико, майка ви във Варна. Директно може да осъществите едновременен видео контакт.

Трето, имате възможност, когато публикувате нещо, то да се публикува едновременно и във Фейсбук, но за това трябва да ви го обясня как става.

Има и много други интересни неща, но впоследствие ще научите за тях.

За да се присъедините, е необходимо да посетите http://plus.google.com. После да създадете (ако нямате) gmail акаунт. За да се активира акаунта, трябва някой да ви изпрати покана. Ако няма кой, аз ще ви изпратя такава, пък после можете да ме изтриете. Целта е да се активира акаунта.

Първоначално ще ви се стори объркано, но до 1 час ще забележите колко всичко е бързо и лесно.

Успех.
advokat__nikolov
 

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот advokat__nikolov » 18 Юли 2011, 12:54

За потребителите на...

Android 1.5 Cupcake
Android 1.6 Donut
Android 2.1 Eclair
Android 2.2 Froyo ( FrozenYogurt )
Android 2.3 Gingerbread

...могат да свалят инсталационния файл от http://goo.gl/i3C3E. Не забравяйте да махнете отметката в настройки, която забранява инсталирането на външни приложения, които не присъстват в Android Market. Всъщност приложението присъства в Android Market, но трябва да се чака, затова използвайте линка.


За потребителите на Android 3.0 Honeycomb (който е само за таблети) не им трябва приложение, тъй като тази версия е базирана на Linux kernel и се ползва с възможностите на лаптопа, но за разлика от него потребителското изживяване и интерфейса са на светлинни години пред Windows.
Просто се логнете на адрес http://plus.google.com чрез вградения Google Chrome браузер.

PS: за обща култура : Android e създаден от Google и е собственост на Google.
advokat__nikolov
 

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот jasta13 » 18 Юли 2011, 13:11

Дали? :roll:
"Google+ е в етап на ограничено полево изпитание
Понастоящем тестваме с малък брой хора, но не след дълго проектът Google+ ще бъде готов за всички. Оставете ни имейл адреса си и ще се погрижим да узнаете първи, когато сме готови да поканим още хора."
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот advokat__nikolov » 18 Юли 2011, 13:21

jasta13 написа:Дали? :roll:
"Google+ е в етап на ограничено полево изпитание
Понастоящем тестваме с малък брой хора, но не след дълго проектът Google+ ще бъде готов за всички. Оставете ни имейл адреса си и ще се погрижим да узнаете първи, когато сме готови да поканим още хора."


Назад си с информацията :) Следвай индтрукциите и си готов :) Няма как да влезеш без покана.

GOOGLE+ E ДОСТЪПЕН ЗА ВСИЧКИ!
advokat__nikolov
 

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот jasta13 » 18 Юли 2011, 13:41

Ох, много съм зле :oops: . Четох по диагонал и реших, че Google+ вече е достъпен за всички и без покани.
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот advokat__nikolov » 18 Юли 2011, 13:52

jasta13 написа:Ох, много съм зле :oops: . Четох по диагонал и реших, че Google+ вече е достъпен за всички и без покани.



Няма проблем :wink: Просто направете gmail акаунт, това е. И после поискайте някой активен в социалната мрежа да ви покани. Ако няма кой, аз ще ви изпратя покана.
advokat__nikolov
 

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот jasta13 » 18 Юли 2011, 19:25

Благодаря за инфото и отзивчивостта Ви 8) . Току- що свалих приложението за моб. телефон, чрез линка, който сте дали и смятам да си поиграя (стига да не ме блъсне някой автомобил) :-)
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот advokat__nikolov » 18 Юли 2011, 19:43

jasta13 написа:Благодаря за инфото и отзивчивостта Ви 8) . Току- що свалих приложението за моб. телефон, чрез линка, който сте дали и смятам да си поиграя (стига да не ме блъсне някой автомобил) :-)


Ако тела ти е с добър хардуер - над 800 мегахерца едноядрен /а още по-добре двуядрен :)/ и с резолюция 480 x 800 пиксела или по-голяма и поне 3.2 инча диагонал на дисплея можеш да пропуснеш приложението, а директно да влизаш през линка plus.google.com. Виж дали приложението позволява настройки и редакция на профила, поверителност и т.н.
advokat__nikolov
 

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот bela_radeva » 28 Апр 2015, 19:42

advokat__nikolov написа:За потребителите на...

Android 1.5 Cupcake
Android 1.6 Donut
Android 2.1 Eclair
Android 2.2 Froyo ( FrozenYogurt )
Android 2.3 Gingerbread

...могат да свалят инсталационния файл от http://goo.gl/i3C3E. Не забравяйте да махнете отметката в настройки, която забранява инсталирането на външни приложения, които не присъстват в Android Market. Всъщност приложението присъства в Android Market, но трябва да се чака, затова използвайте линка.


За потребителите на Android 3.0 Honeycomb (който е само за таблети) не им трябва приложение, тъй като тази версия е базирана на Linux kernel и се ползва с възможностите на лаптопа, но за разлика от него потребителското изживяване и интерфейса са на светлинни години пред Windows.
Просто се логнете на адрес http://plus.google.com чрез вградения Google Chrome браузер.

PS: за обща култура : Android e създаден от Google и е собственост на Google.


Вече не е само за таблети и доста се развиха версиите.Ако имате по стар таблет или телефон на който държите и искате да му сложите по нов се свържете със специалисти.Аз например избрах GSMService24 и ми сложиха KitKat на таблет от 2010-та.
bela_radeva
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Мар 2015, 17:57
Местоположение: София

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот TheOldMan » 28 Апр 2015, 19:55

Малий... няма да си получите заплащането за последната реклама - объркали сте линка :) Дано рекламодателя не разбере, че ... голям срам.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: Можете да се присъедините към Google+

Мнениеот petttto » 28 Апр 2015, 20:25

:) Вече сме в клуба на инсталираните Изображение
petttto
Младши потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: 12 Ное 2010, 15:48


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


cron