начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

ОП Аз мога повече

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ОП Аз мога повече

Мнениеот firerose » 16 Май 2013, 10:35

Здравейте! Знам, че не съм много близо до тематиката на форума, но заради това и публикувам в този раздел.

Напоследък се интересувам от ОП на ЕС "Аз мога повече". Какво ще кажете за нея? Някой бил ли е одобряван? След това кандидатствали ли сте?

Прегледах наскоро този център - Аз мога повече

Някой от Вас посещавал ли го е и струва ли си всичкото ходене по мъките?

Знам, че ви изсипах една торба въпроси, за което съжалявам, но наистина ме гложди темата в момента и търся информация :)
Последна промяна firerose на 18 Май 2013, 19:36, променена общо 1 път
$$$$$$$
firerose
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 09 Май 2013, 22:30

Re: ОП Аз мога повече

Мнениеот borovinka » 16 Май 2013, 11:13

Срокът за кандидатстване за кампанията през 2013 година изтече още през октомври 2012 година.
Очаквайте евентуалното продължение на програмата през есента на тази година. Подробна информация можете да получите в Бюрото по труда.
Veritatem dies aperit
borovinka
Активен потребител
 
Мнения: 1515
Регистриран на: 18 Авг 2011, 14:41
Местоположение: Lawrence, KZ

Re: ОП Аз мога повече

Мнениеот theking » 18 Сеп 2014, 16:21

Здравей,
Програма Аз мога повече се финансира по ОП "Развитие на човешките ресурси", която пък е към Европейски социален фонд. Нейното предназначение е да предлага безплатно обучение на работещи лица. Докато за един курс по английски език, немски език, счетоводство или каквото си избереш, трябва да платиш няколкостотин лева (зависи), тази програма ти позволява да минеш този курс напълно безплатно. Как става? Отиваш в Агенция по заетостта и питаш какви документи ти трябват и дали си в срока на програмата. Ако те одобрят, получаваш ваучер и се записваш при подходящ доставчик на обучение. Може да е в този, който си гледал, може при Изоблок (аз бях при Изоблок, не мога да се оплача нито от качеството, нито от обслужването им) или при някой друг доставчик. Там ти казват специалности, срокове и всичко необходимо. Специално при Изоблок, "си струваше мъките", както ти се изрази, защото не те натоварват с излишни документации и не те разкарват по безброй пъти насам-натам, а и предлагат бонуси към самото обучение.

Как работи? След като конкретния доставчик предлага на тези курсисти безплатно обучение, значи не печели пари от тях. Парите му се изплащат от държавата именно по линия на тази програма Аз мога повече. На посочения адрес можеш да видиш повече информация и подробности за програмата, документи за кандидатстване, какви курсове се предлагат по програмата и т.н. Общо взето у нас не е много популярна тази схема и моето мнение е, че трябва да се направи нещо за да стане тя по-известна и да може човешкия ресурс у нас да се развива.

Дано съм бил полезен, успех :)
theking
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Сеп 2014, 16:10

Re: ОП Аз мога повече

Мнениеот happy_girl » 12 Апр 2015, 23:06

Здравейте!

И аз да споделя моя опит с програмата - възползвах се от възможност за обучение чрез ваучер и след кратко търсене се спрях на езикови курсове и по - специално - на немски език.След добри мнения в други форуми за обучението избрах център за професионално обучение "Хармониа" - http://harmonia1.com и след прекараното време там взех сертификат и останах доволна от учебните материали както и отношението на служителите на центъра към мен при обслужване.
happy_girl
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2015, 23:00

Re: ОП Аз мога повече

Мнениеот fbr65 » 12 Апр 2015, 23:17

Забравили сте надписчето отдолу , че в поста има продуктово позициониране.
fbr65
Потребител
 
Мнения: 221
Регистриран на: 14 Мар 2010, 19:44

Re: ОП Аз мога повече

Мнениеот doc03 » 13 Апр 2015, 00:37

happy_girl написа:Здравейте!

И аз да споделя моя опит с програмата - възползвах се от възможност за обучение чрез ваучер и след кратко търсене се спрях на езикови курсове и по - специално - на немски език.След добри мнения в други форуми за обучението избрах център за професионално обучение "Хармониа" - http://harmonia1.com и след прекараното време там взех сертификат и останах доволна от учебните материали както и отношението на служителите на центъра към мен при обслужване.

Думичката е "хармония", с "я", независимо дали е учебен център, или име на улица :P Освен това, нещо Ви куца и с пунктуацията, а и ... често съм казвал, че както пишем в тетрадката, така трябва да е и на клавиатурата - т.е., тиретата и интервалът не са просто за запълване на празно място. Но, след като имате сертификат за немски ... сте щастливо момиче ...
Как е "щастливо момиче" на немски? :roll:

Апропо, колко Ви е хонорара за този вид реклама? Щото ... да се включа и аз, м?
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 101 госта


cron