начало

Сарафов назначи ревизия на прокурор – не настоявал за по-тежка присъда за смърт на пътя Сарафов назначи ревизия на прокурор – не настоявал за по-тежка присъда за смърт на пътя

Честита Нова година!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Честита Нова година!

Мнениеот doc03 » 01 Яну 2015, 22:34

Изображение

Всичко най-хубаво Ви желая през Новата година!

П.П. Днес тук бях ... изненадан. Знам, че всеки е честитил празника на приятели, близки и познати - и на лични съобщения, и по фейса, и по скайпа, и на мейла или каквото там си има като комуникация, но като гледам картинката ТУК - нещо не е наред ...
Не съм част от гилдията на юристите, но тук влизат, и пишат, и четат ... стотици юристи, и студенти има, и се наричате един друг "колега" (!?!), но нещо куца, нещо липсва ...

В тази връзка, и в смисъла на думата (другар, събрат, съучастник), радвам се, че съм част от една друга гилдия, радвам се, че като влизам из онези, другите, наречени от доста юристи и тукашни списвачи "тъпи" форуми (където има не по-малко конкуренция и конфронтиране), не само по празници виждам, че наистина имам КОЛЕГИ ...

Бъдете здрави!
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Честита Нова година!

Мнениеот Melly » 02 Яну 2015, 00:54

ЧЕСТИТА НОВАТА 2015 на всички вас! - обикновени и не до там обикновени хора, колеги по съдба и не до там такива, приятели по душа без оглед разстоянията, които ги делят, и всички други, които могат и знаят как да изживеят един миг от живота, макар и кратък, но достойно.
Нека си пожелаем здраве, много истински моменти, щастие и късмет във всяко едно начинание. Да бъдем добри, да обичаме и да бъдем обичани.

П.П. Доки, не си съвсем прав, приятел. Наздраве! :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Честита Нова година!

Мнениеот nk7702n » 02 Яну 2015, 00:59

Честита Нова година и от мен! Не зная какво точно е било изненадващото днес,но за мен лично не е от значение кой от пишещите тук е колега и кой не е.Всеки от нас има индивидуален житейски и професионален път за изява. Общите неща следва да се търсят в друг аспект. А общуването е естествено състояние на човека. Красотата в природата се състои в различията и в многообразието.
Дано 2015 г. да е по-щастлива,по-успешна,по- наситена с оптимизъм и положителни промени!Наздраве!
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02

Re: Честита Нова година!

Мнениеот bird_of_paradise » 02 Яну 2015, 01:23

Илюзии...
Суета на суетите...

Всичко е толкова преходно и в един миг разбираш, че най-важното за теб е сам да помниш, с колко лъжички захар си пиеш кафето.

За много години с пожелания за свежа памет.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Честита Нова година!

Мнениеот nk7702n » 02 Яну 2015, 01:32

Аз лично си пия кафето всеки път по различен начин,- понякога с кафява захар и със суха сметана,друг път с бяла захар и с мляко...А лъжичките изобщо не ги броя. Д ържа да си спомням други, по-важни неща. Нищо лично. Успешна Нова година!
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02

Re: Честита Нова година!

Мнениеот bird_of_paradise » 02 Яну 2015, 02:07

:lol: Браво, Наде. Важното е, че контролираш нещата.
За много години и на теб с пожелания за свежа памет за "другите, по-важни неща".
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Честита Нова година!

Мнениеот nk7702n » 02 Яну 2015, 02:47

Мерси! И на теб,Поли! :)
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02

Re: Честита Нова година!

Мнениеот neutralen » 02 Яну 2015, 15:52

Честита Новата 2015 г на всички участници във Форума, включително на модераторите и администраторите. :roll: Включително и на всички келеши, шушумиги, мушмороци, караконджули, шебеци, борсуци, гугушчуци, шмекери, тарикати и разни други уникати от света на който и ние принадлежим. :shock: Наздраве и за много години ! :D
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Честита Нова година!

Мнениеот doc03 » 02 Яну 2015, 16:57

А лешперите и михлюзите, що ги забравИ ? :roll: Дискриминация ли надушвам ? :D
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Честита Нова година!

Мнениеот ivanov_p » 02 Яну 2015, 21:17

Да сме живи и здрави!
Другото ще си вземем!
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4493
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron