начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Графологична експертиза

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Графологична експертиза

Мнениеот mitev2006 » 28 Юни 2014, 01:24

Здравейте,
Бих искал някой ако може да ми помогне да си намеря някой който може да извърши графологична експертиза на подпис и почерк , защото не мога да намеря някой който да я извърши.
Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен :)
mitev2006
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Юни 2014, 01:20

Re: Графологична експертиза

Мнениеот bird_of_paradise » 28 Юни 2014, 07:59

Списъци на вещи лица към съдилищата може да намерите тук: https://mjs.bg/74/
Вярно е, че за последните две години нямат посочен адрес, но също е вярно, че до преди това в списъка се вписваха телефон, адрес и прочее :) .
Действайте.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Графологична експертиза

Мнениеот expertyt » 20 Юли 2014, 22:22

Ако все още не сте намерили, аз съм извършвам експертизи на подписи и почерк. Моля потвърдете, ако имате все още потребност. Ще намерим начин да се свържем.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27

Re: Графологична експертиза

Мнениеот doc03 » 21 Юли 2014, 00:22

expertyt написа:Ако все още не сте намерили, аз съм извършвам експертизи на подписи и почерк. Моля потвърдете, ако имате все още потребност. Ще намерим начин да се свържем.

В потребителския панел и ма настройки на форума - "искам да получавам лични съобщения". Цъкаш "Да" и "Изпрати". Така активираш една иконка, долу - "ЛС". Който иска ще може да ти пише тайно от другите на лично съобщение.

... и не се кахъри за незаплатения труд. Знам, че не е честно, но все пак и в съда трябва да си осигурят средства за бонуси. :wink:
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Графологична експертиза

Мнениеот expertyt » 21 Юли 2014, 10:34

expertyt написа:... и не се кахъри за незаплатения труд. Знам, че не е честно, но все пак и в съда трябва да си осигурят средства за бонуси.

Там е работата, че парите не са бюджетни, ама може би.... по навик. Отдавна ми е известно, че кътат парите за бонуси и би трябвало да съм привикнал или пък да избирам андрешковски подход.
expertyt
Потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: 13 Авг 2004, 22:27


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта


cron