начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот ani_kancheva » 26 Апр 2010, 22:36

Трябва ми добър българо-румънски адвокат по наказателно право. Казуса е свързан с издадена европейска заповед за арест на български гражданин по дело, което се води в румъния, не е ясно е какво качество го искат, заповедта не е преведена все още, лицето бе задържано за 72 часа и освободено, чака се превод на европейската заповед. Вече не могат да го задържат, но след разглеждане на заповедта от ОС ще трябва да му вземат мярка и да го изпратят. Трябва ми добър адвокат за там. Очаквам съдействие колеги.
ani_kancheva
Младши потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: 02 Авг 2007, 10:12

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот teogeo » 27 Апр 2010, 14:51

ani_kancheva написа:Трябва ми добър българо-румънски адвокат по наказателно право. Казуса е свързан с издадена европейска заповед за арест на български гражданин по дело, което се води в румъния, не е ясно е какво качество го искат, заповедта не е преведена все още, лицето бе задържано за 72 часа и освободено, чака се превод на европейската заповед. Вече не могат да го задържат, но след разглеждане на заповедта от ОС ще трябва да му вземат мярка и да го изпратят. Трябва ми добър адвокат за там. Очаквам съдействие колеги.


Разпитай из Русе. Със сигурност ще намериш.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1591
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот ani_kancheva » 27 Апр 2010, 22:19

Вече питах там. Казаха ми че най-добре е адвоката да е оттам, но с английски. Това още повече усложнява търсенето. Очудвам се, че никой колега не имал подобен случай.
ani_kancheva
Младши потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: 02 Авг 2007, 10:12

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот sarbijanac » 27 Апр 2010, 22:44

ani_kancheva написа:Вече питах там. Казаха ми че най-добре е адвоката да е оттам, но с английски. Това още повече усложнява търсенето. Очудвам се, че никой колега не имал подобен случай.



Ако делото Ви е в Румъния не е ли по-добре да Ви представлява техен адвокат ?
sarbijanac
Активен потребител
 
Мнения: 1359
Регистриран на: 29 Ное 2006, 17:47
Местоположение: Нови пазар

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот Гост. » 28 Апр 2010, 02:34

Колега, това ще е един от редките случаи, когато ще наруша собствените си принципи, но след като сте от гилдията - потърсете координати на колегата Кадикянов от Добрич. Работи в тази област съвместно с румънски колега ( отделно владее езикът им, ако е важно).
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот arabela » 30 Апр 2010, 00:29

Колега, ако все още не сте намерили адвокат с румънски език мога да Ви пратя координати на колега.Пишете на лични.
arabela
Потребител
 
Мнения: 104
Регистриран на: 21 Мар 2006, 00:47
Местоположение: Sofia

Re: добър българо-румънски адвокат по наказателно право

Мнениеот ani_kancheva » 03 Май 2010, 20:33

arabela написа:Колега, ако все още не сте намерили адвокат с румънски език мога да Ви пратя координати на колега.Пишете на лични.


Колега, още нямам адвокат с румънски език. Писах на лични, моля за координати.
ani_kancheva
Младши потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: 02 Авг 2007, 10:12


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron