начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Проблем с възпитател

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Проблем с възпитател

Мнениеот moni_9402 » 26 Мар 2010, 13:06

Здравейте, искам да ви попитам, имам ли право като анонимен да сезирам прокуратурата в София, за оказван системен психически тормоз, клевета, обида, множество заплахи и измама в размер на 200лв. от възпитател в общежитието в което живея. На 16 години съм ? И ако сезирам, нужно ли е да изпращам всички документи и въобще някой ще ми обърне ли внимание. Моля ви, само за конкретни, точни и ясни отговори. Благодаря предварително! :)
p.s. От ръководството на гимназията, в която уча не правят нищо за да ми помогнат вече повече от 6 месеца
moni_9402
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2010, 03:02

Re: Проблем с възпитател

Мнениеот svettoslav » 26 Мар 2010, 21:52

Като анонимен не можеш.Трябва да посочиш кой си.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Проблем с възпитател

Мнениеот teogeo » 29 Мар 2010, 11:50

moni_9402 написа:Здравейте, искам да ви попитам, имам ли право като анонимен да сезирам прокуратурата в София, за оказван системен психически тормоз, клевета, обида, множество заплахи и измама в размер на 200лв. от възпитател в общежитието в което живея. На 16 години съм ? И ако сезирам, нужно ли е да изпращам всички документи и въобще някой ще ми обърне ли внимание. Моля ви, само за конкретни, точни и ясни отговори. Благодаря предварително! :)
p.s. От ръководството на гимназията, в която уча не правят нищо за да ми помогнат вече повече от 6 месеца


Българската правосъдна система дефакто не разполага с действаща прокуратура.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1591
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Проблем с възпитател

Мнениеот 1968 » 29 Мар 2010, 13:33

И как позна, на боб или леща..... :D
1968
Потребител
 
Мнения: 571
Регистриран на: 21 Окт 2005, 15:02

Re: Проблем с възпитател

Мнениеот nnikksan » 30 Мар 2010, 11:34

НАПИШИ СИ ЖАЛБА ДО ПРОКАРАТУРАТА И Я ПОДАЙ. ПОДАВАНЕТО НА ЖАЛБАТА МОЖЕ ДА СТАНЕ И ПО ПОЩАТА.
nnikksan
Младши потребител
 
Мнения: 60
Регистриран на: 27 Ное 2008, 12:17


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron