начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

съучастник в организирана престъпна група

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот miriam » 22 Дек 2009, 21:38

nksuccess, уважаеми , наказателно право работя откак се помня!
Отдавна съм осъзнала тарикатлъка на определени прослойки и тука няма никой да прочете от мен нито ред без правописна грешка или с юридически съвети , освен ако темата е на колега.
След като тя единственото достоверно тук може да получи относно вида и размера на наказанието, що не си отвори горе НК и толкова? Нормално ли е някой да пусне сто теми? Да му се обяснява и пак и пак и пак да пита?! Еми като не разбира- да ходи да си плати, да и го обясняват докато разбере , какво само пили тука?
А ти какво всъщност и каза?! че задържането може да е от 1 ден до години, или че тука е говорилня?! Добро утро :mrgreen:толкоз дори тя можеше да се сети.

р.р. звънете на 112
miriam
Потребител
 
Мнения: 577
Регистриран на: 30 Апр 2007, 08:17

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот igito » 22 Дек 2009, 22:00

Съгласявам се с miriam,
който го работи знае кога се правят на цапнати и изумени :evil: ...и мен ме дразни
igito
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 18 Ное 2009, 16:17

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот litalneni » 22 Дек 2009, 22:41

nikoi ne go e xvanal s pari vzexa si go ot vkashti kakto si gledashe televiziq po dolni gashti i kvo da si preznava kato ne e izvarshil prestaplenie a koi kvo go obvinqva te 4engetata v hilada raboti i versii si naglasat tova im e rabotata drygo e v sada
litalneni
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 17 Дек 2009, 13:54

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот litalneni » 23 Дек 2009, 12:45

miriam kakav e advokat li e
litalneni
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 17 Дек 2009, 13:54

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот balachev » 23 Дек 2009, 14:02

@litalneni:
Лежи се максимум 1 година в рамките на досъдебното производство, ако междувременно внесат обвинителен акт в съда - няма срок, ще лежи докато няма основания за пускането му.
Да, има осъдени по подобни дела (по отношение на доказателствата няма да се задълбавам - те рядко са само СРС-та както вие си мислите) - както каза колегата - делото във Варна, само дето споразуменията бяха за по 2 години условно и 3 години изпитателен срок
Можете да бъдете сигурна, че никой във този форум не може да ви даде по изчерпателна информация по казуса от адвоката на съпруга ви. Така че подобни въпроси - към него най-добре. Ако смятате, че не си върши добре работата - наемете си друг.
balachev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Дек 2007, 11:48
Местоположение: Варна

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот Гост. » 24 Дек 2009, 03:18

Дали от позицията на "лошите" в случая, но нещо не ми стана ясно питането (питанията), нито масата слова, избълвана от иначе завидния капацитет на пишещите в този форум.


....... кеша пази всичко.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот georgiev_sfbg » 24 Дек 2009, 11:46

litalneni написа:еьо защто никои не ми отговаря моля

miriam написа:...в момента в лекса има дежурна група нещо като 112 ...


http://vbox7.com/play:6181a0cd

...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! :D
ЗСВ-Съдиите, съдебните заседатели, прокурорите и следователите нямат право да изразяват предварително становище по възложените им дела, както и становище по дела,които не са им възложени. Съдия, прокурор и следовател няма право да дава правни консултации.
georgiev_sfbg
Активен потребител
 
Мнения: 1147
Регистриран на: 13 Окт 2009, 07:26

Re: съучастник в организирана престъпна група

Мнениеот nikiboy » 24 Дек 2009, 17:47

Те "Ченгетата" така ходят по домовете и събират НЕВИННИ.
Както казваше моя позната - кво ми пука отде си вади парите, нали ми купи ново бмв, имам къде да живея... и да влезе в затвора и да го убият, моя живот е осигурен.
Тааа, мъжа ви всяка вечер си е вкъщи, и си гледа телевизия, кара стара кола, работи на трудов договор, не отсъства от вкъщи, не ползва 4-5 моб. телефона... :mrgreen: и гадните "ченгета" дошли у вас, щото видяли че свети :lol: .
Те хубаво Ви пишат тук - това не е за форум, ама.....
nikiboy
Потребител
 
Мнения: 983
Регистриран на: 31 Авг 2006, 08:05

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта


cron