начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Божие наказание или наказание от народа

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Божие наказание или наказание от народа

Мнениеот namakak » 20 Сеп 2009, 00:10

:lol: :lol: :lol: :lol:
Как бихте наказали тези с приватизациите ,отнели по един недостоен начин и даже неграмотен ..живота на починалите от недоимък ваши близки и роднини?А как лекарите?
Това е законов форум и щом има църква има и божии закони на праведните.Няма да подсещам ,че има затворник румънец който съди църквата за вселия се дявол и бог не го е опраил...
Та какви наказания чувате от бабите по двора,ако те имаха правосъдното правомощие и божие :twisted: :shock:
Абе и на мен не ми е приятно да ми натрапват първо Надежда ,после Елена на видно място в петък пред камерите на телевизията,но интересното е не как тези с най-малкото проценти как ни се набиват постоянно за безавторитетен авторитет с присъствието ,ами какво въобще правят там когато истинския избирател ги иска зад решетките...Държавата ли полудя,или прави луди избирателите,нямам понятие,но това е подигравка...правителство довело до смърт помече от избирателите си да си вее байряка и да не бъде наказано.
Аватар
namakak
Потребител
 
Мнения: 960
Регистриран на: 10 Юни 2008, 16:21

Re: Божие наказание или наказание от народа

Мнениеот ivan_lawyer3 » 20 Сеп 2009, 00:29

Указваме Ви, в 7-дневен срок, да уточните петитума си - дали искате осъждане на ответниците - дявол, СДС, Елена или искате установяване на факти спрямо тях.
ivan_lawyer3
Потребител
 
Мнения: 336
Регистриран на: 01 Ное 2008, 20:33

Re: Божие наказание или наказание от народа

Мнениеот Melly » 20 Сеп 2009, 00:30

Спри се бе човек, температурата ти се покачва с всяка измината минута, namakak. :mrgreen:
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Божие наказание или наказание от народа

Мнениеот namakak » 20 Сеп 2009, 01:00

Господин Иван,измислените правови или неправовите?
Немислите ли ,че нахалството им е очевадно,целия нарид ги мрази ,а те на първа линия,това какво говори или показва?
Аватар
namakak
Потребител
 
Мнения: 960
Регистриран на: 10 Юни 2008, 16:21


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 56 госта


cron