начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Търси се адвокат!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търси се адвокат!

Мнениеот Milko_Yosifov » 26 Юли 2008, 08:22

Адвокат занимаващ се с наказетлни дела :!:
Запознат с районен съд - "до римската стена"(среда) ПРЕДИМСТВО :!:
Плащане в брой :!: :!:
След 29.07.2008. Аз заминава на море ,демек дотогава ако не яко не ме ебе
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот Milko_Yosifov » 26 Юли 2008, 17:17

Ами нз колко да платя,като заначало не е зле да се видиме днес утре най-късно да обесня.Естествено и по телефон(скайп) също може,но така няма да мога да ви платя за консултацията :) Като заначало една консултация стига според мен.
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот Гост. » 26 Юли 2008, 17:27

..
Последна промяна poli_g на 20 Яну 2013, 23:34, променена общо 1 път
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Търси се адвокат!

Мнениеот advokat__nikolov » 26 Юли 2008, 19:22

Milko_Yosifov написа:Адвокат занимаващ се с наказетлни дела :!:
Запознат с районен съд - "до римската стена"(среда) ПРЕДИМСТВО :!:
Плащане в брой :!: :!:
След 29.07.2008. Аз заминава на море ,демек дотогава ако не яко не ме ебе


Ооооооооо точно каквото търсите.

Аз съм студент по право и съм специалист по "Усложнена престъпна дейност",Неизбежна отбрана и крайна необходимост",Фактическа грешка и случайно деяние","Множество престъпления"

Изготвям перфектни защити,просто си намерете там някой,който да ги изкаже,че нямам правоспосбност.

Защитата ми варира от 350 евро до 1500 евро.

За повече инфо

advokat_nikolov@abv.bg
advokat__nikolov
 

Мнениеот pokerman » 27 Юли 2008, 01:44

Специалист ??!! :lol:
„Ако народът не може да бъде целокупен, лесно ще стане изцяло купен! “
pokerman
Потребител
 
Мнения: 635
Регистриран на: 23 Юни 2006, 00:40

Re: Търси се адвокат!

Мнениеот pdimitrow » 27 Юли 2008, 08:33

advokat__nikolov написа:
Milko_Yosifov написа:Адвокат занимаващ се с наказетлни дела :!:
Запознат с районен съд - "до римската стена"(среда) ПРЕДИМСТВО :!:
Плащане в брой :!: :!:
След 29.07.2008. Аз заминава на море ,демек дотогава ако не яко не ме ебе


Ооооооооо точно каквото търсите.

Аз съм студент по право и съм специалист по "Усложнена престъпна дейност",Неизбежна отбрана и крайна необходимост",Фактическа грешка и случайно деяние","Множество престъпления"

Изготвям перфектни защити,просто си намерете там някой,който да ги изкаже,че нямам правоспосбност.

Защитата ми варира от 350 евро до 1500 евро.

За повече инфо

advokat_nikolov@abv.bg


Като сте толкова добър да вадя ли от личните какво ми бяхте написал за една защита от която впоследствие се отказахте? Доколкото си спомням цялата защитна теория беше беше изкована на едно нещо "УЖ". И като я прочетох и казах, че това няма да мине и при стажант съдия в РС бяхте посъветвали познатия си да наеме истински адвокат, защото сте се уплашил. Не си спомням точно какъв беше случая, но го имам в лични. Такива бисери като вашите не се затриват лесно. Предлагам 1-во да си завършите образованието, след това да си вземете държавните изпити (защото на тях има и гражданско), след това правоспособността в МС, след това има и изпит за съответната адвокатска колегия и чак след това може да си правите подобна реклама и да иската от 350 до 1 500 евро. И тогава наистина ще има кой да Ви ги даде и ако се издъните в зала няма да се разправяте само с човека който сте издънили. Пожелавам Ви успех и засега няма да вадя онази Ваша защита, за която искахте съвет дали ще мине. Пожелавам Ви успех и да слезете малко на земята.
pdimitrow
Потребител
 
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Май 2002, 20:00
Местоположение: Варна

Мнениеот Milko_Yosifov » 27 Юли 2008, 08:40

Значи,по принцип който се е запознал с моят проблем предполагам се досеща,че става дума за малка задачка,която не струва много пари.Делото мина,аз мога да си проверявам и сам от време на време в районния съд до Римската стена,дали са пристигнали мотивите по решението в наказателната колегия.Въпроса е ако някой има някакви връзки,това да стане по-бързо,защото ми се кара колата легално.Ако имате някоя идея или съвет може да ми ги кажете,ако искате и някаква сума за това,аз нямам нищо против да ви я дам.Благодаря ви за вниманието.
П.П. Поли на теб ти има нещо.... начина по който се изразяваш го издава :shock:
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот mishi_83 » 27 Юли 2008, 10:54

Milko_Yosifov написа: П.П. Поли на теб ти има нещо.... начина по който се изразяваш го издава :shock:


Странно :roll: ... това е Ваше лично мнение, което определено е изолирано, защото т. нар. от Вас "Поли" е много добър юрист!

Колкото до смешните Ви заключения за това кой-какъв е, то най-добре си ги спестете и потърсете проблема първо у себе си, а след това у околните! Продължавайте да си проверявате мотивите (сам :lol: ) и съответно си понесете отговорността ( :twisted: )!

Аман от самозвани и безскрупулни типове, които избиват комплексите си в нет-а :evil: :evil: :evil:
Присъдите на съдбата не подлежат на обжалване!!!

В. Коняхин
mishi_83
Потребител
 
Мнения: 738
Регистриран на: 03 Мар 2005, 13:27
Местоположение: София

Мнениеот Milko_Yosifov » 27 Юли 2008, 18:41

Колкото искаш си говори на вие т'ва важност не ти придава.Ти си зле!намесваш се в 98% от постовете тук,на теория си най-добрия юрист това го усещам просто.Не знам какви приятелски кръгове са те погнали обаче аз от изтрещели надувки изобщо не се впечатлявам.А хумора ти е безбожно жалък,може да съм невъзпитан за таки'а като тебе,но знам и го усещам че в живота съм светлинни години по напред в развитие и мислене,така че спри да ме занимаваш с неприятното ти присъствие и стани истиснки човек(ако не ти е твърде късно).
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот Milko_Yosifov » 28 Юли 2008, 17:57

Олеле болни хора...
Ти си интернет паразит....
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот palimsest » 28 Юли 2008, 19:00

Milko_Yosifov написа:Олеле болни хора...
Ти си интернет паразит....


Сълзице....

Какви жестоки,грозни времена!
Животното е взело връх в човека .
Настръхнали да всички племена
и в кръв удавена е даже Мека.

И както тръгнал е сега светът,
подвластен само на вражди , омрази ,
единственият край на този път
се казва АД. И нека Бог да пази !

Смятам , че да се отговаря на умствен пигмей , като Milko_Yosifov е недостойно , и не си струва загубеното време и внимание ....
Аватар
palimsest
Активен потребител
 
Мнения: 1729
Регистриран на: 23 Авг 2007, 18:52
Местоположение: Някъде там....

Мнениеот Milko_Yosifov » 29 Юли 2008, 12:11

Ок,много безмислена енергия се хвърли в тази тема,нека това да престане,който се е засегнал съжелявам.Моля някой модератор да закрие или заключи темата.
Milko_Yosifov
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 03 Юли 2008, 08:21

Мнениеот ralitsa » 29 Юли 2008, 12:51

:D :D :D :D ей тва ми дойде в повече... :D голем майтап с тоя Милко Калайджиев, де...
I have learned, that if one advances confidently in the direction of his dreams, and endeavors to live the life he has imagined, he will meet with a success unexpected in common hours.
ralitsa
Потребител
 
Мнения: 353
Регистриран на: 07 Апр 2004, 16:10

Re: Търси се адвокат!

Мнениеот advokat__nikolov » 31 Юли 2008, 13:17

pdimitrow написа:
advokat__nikolov написа:
Milko_Yosifov написа:Адвокат занимаващ се с наказетлни дела :!:
Запознат с районен съд - "до римската стена"(среда) ПРЕДИМСТВО :!:
Плащане в брой :!: :!:
След 29.07.2008. Аз заминава на море ,демек дотогава ако не яко не ме ебе


Ооооооооо точно каквото търсите.

Аз съм студент по право и съм специалист по "Усложнена престъпна дейност",Неизбежна отбрана и крайна необходимост",Фактическа грешка и случайно деяние","Множество престъпления"

Изготвям перфектни защити,просто си намерете там някой,който да ги изкаже,че нямам правоспосбност.

Защитата ми варира от 350 евро до 1500 евро.

За повече инфо

advokat_nikolov@abv.bg


Като сте толкова добър да вадя ли от личните какво ми бяхте написал за една защита от която впоследствие се отказахте? Доколкото си спомням цялата защитна теория беше беше изкована на едно нещо "УЖ". И като я прочетох и казах, че това няма да мине и при стажант съдия в РС бяхте посъветвали познатия си да наеме истински адвокат, защото сте се уплашил. Не си спомням точно какъв беше случая, но го имам в лични. Такива бисери като вашите не се затриват лесно. Предлагам 1-во да си завършите образованието, след това да си вземете държавните изпити (защото на тях има и гражданско), след това правоспособността в МС, след това има и изпит за съответната адвокатска колегия и чак след това може да си правите подобна реклама и да иската от 350 до 1 500 евро. И тогава наистина ще има кой да Ви ги даде и ако се издъните в зала няма да се разправяте само с човека който сте издънили. Пожелавам Ви успех и засега няма да вадя онази Ваша защита, за която искахте съвет дали ще мине. Пожелавам Ви успех и да слезете малко на земята.



Oхооооо това беше мноооого отдавана.Помня,че бях в първи курс и тъкмо бях на средата с Наказателното.А,сега,във втори,съм доста по-далече,колега.Вие не гледайте,че се бъзикам по форумите.

Айде,ще Ви дам бонус-първата защита е безпалтна,но втората ще си я платите 8)

Ама вие грешите,като казвате,че да си добър,трябвало да си вписан.хахахахахах. :lol:
advokat__nikolov
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron