начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

информация!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


информация!

Мнениеот kalinova_petrova » 07 Юли 2008, 10:32

добър ден! интерересуваме до колко време осведомяват дадено лице че срещу него са подали жалба и в случая как мога да разбера дали има наистина подадена такава жалба от кой орган на реда и чрез какво лице примерно адвокат!?? :roll: :roll: интересуваме какжи компютарни престъпления са подсадими в днешно време някои може ли да ми каже от каде мога да намеря информация!!!??
Благодаря пприятен ден.
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот bay4o » 07 Юли 2008, 16:57

1.Няма задължение за "уведомяване" за депозирана против дадено лице жалба...до момента, до който бъде привлечен в качеството на обвиняем.
2. Съответната прокуратура
3. Може и посредством адвокат, но трябва да го упълномощите писмено
4. Наказателния кодекс
bay4o
Потребител
 
Мнения: 240
Регистриран на: 05 Окт 2006, 12:12

....

Мнениеот kalinova_petrova » 07 Юли 2008, 19:34

мисля че ми отговориха newproximan не ти искам мнението 8) 8) 8) ще го пропусна :P :P 8) newproxyman (quit)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 11:29

В отговор на вашите ненужни мнения:отиди на пазара и си купи една агнешка главичка след това я изяш и ще разбереш че имаш повече мозък в корема си отколкото в главата си че и newproxyman и твойта работа такава. :D :D :D :D :D :D 8) 8) poli_g това не ти е форум да се заяждаш с който да е !
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот bay4o » 08 Юли 2008, 11:53

poli_g написа:Ех, колега Байчо....


az pak ne bqh vijdala tolkoz nekadarni uristi ot vas Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 4e to az nqmam vis6e ama se spravqm po-dobre Cool .................! Twisted Evil Razz Mr. Green


http://lex.bg/forum/viewtopic.php?p=245 ... ht=#245807

http://lex.bg/forum/search.php?search_a ... va_petrova :idea:

п.п. В този, конкретен, случай Приятелю- подкрепям те!

Ъъъ, нещо съм сгазил лука, ама преди отпуска, сори, колеги. Сега видях, че това е калинова - петрова /нарочно с малка буква/, така че ще помоля модовете да ми изтрият мнението. С това същество и мъртъв в канавката не искам да ме виждат. :mrgreen:
bay4o
Потребител
 
Мнения: 240
Регистриран на: 05 Окт 2006, 12:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:13

Дадените лица няма доказателство че са юристи!Това е форум за мнения и инофрмация а не за обиди.proxyman забелязва се тенденция че с доста потребители се държите необщително или си промени отношението или просто неотговаряй и нетормози дадени потребители защото не сьм само аз а има и други! proxyman (quit) bay4o(guit) когато се държат с вас неучтиво и вие си го позволете или някой в ранна възраст не ви е научил на възпитание вие не ме познавате както аз вас така че тези обиди си ги запазете за някой който познавате лично и непонасяте и ругайте него не мен а се водят юристи..дали?даден юрист не си позволява подобно поведение!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:25

А, ние от каде да сме сигурни , че ни отговарят компететни лица!? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: И, най-вече юристи! :roll:
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот blossom » 08 Юли 2008, 13:29

не можете да сте сигурни и затова не питайте :lol:
blossom
Потребител
 
Мнения: 202
Регистриран на: 20 Сеп 2007, 12:24

yyy

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:40

Мхм,тука си прав , а тогава защо има такъв форум !!!!??? :lol: :lol: :lol: :lol:
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

ъ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:47

Няма значение дали са юристи или това не им два право да обиждат дадени потребители без да ги познават лично...! 8)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

ъ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:52

Мхм..Ясно , но не би трябвало да се допуска такова отношение от едни отговарящи на потребител , който е питащ и аз мога да тръгна да отговарям но несмея неуча право все пак!?
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот pokerman » 08 Юли 2008, 15:50

kalinova_petrova не бяхте ли вие тази, която знае НК и НПК перфектно ?!
„Ако народът не може да бъде целокупен, лесно ще стане изцяло купен! “
pokerman
Потребител
 
Мнения: 635
Регистриран на: 23 Юни 2006, 00:40

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:04

ако си чел внимателно небих казала че го знам но знам колкото ми е нужно и за това което ме интересува най-вече а и друго вапросното лице kalina_petrova четох темата голям панаир но пак нямаше да е лошо да не я обиждахте защото вапросната ми приятелка която е писала се е тревожела за мен и е искала да ми помогне по вапроса но все пак благдаря ако вапросните лице които са дали мнение от по-предната тема с панаирите то човек е изгубен с такава правна помощ от рода на обиди но все пак тя не е длъжна да тарпи обидите на дадени потребители
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот law_master » 08 Юли 2008, 16:10

когато на човек заслужава да му се помогне- ние му помагаме! еrgo ти НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:34

ами аз не те познавам аз искам компететно мненние не някаква лаеща хиена да критикува потребителите и да се подиграва с техния капацитет и възможности защо незамалчиш защотото нищо непостигаш от твоето написано ако не си разбрал това говори лошо за теб не за мен неказвам че аз постигам но непадам на такова ниско ниво като твоето неможеш ли да спреш да лаеш !!??
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:39

ти най-малко можеш да кажеш какво заслужавам аз ! ти май неможеш да спреш да лаеш но на мен ми е все едно то твоя капацитет си личи от всички глупости които написа тай че не си прави труда :) :D ще ги пропусна драги умник на простотия от глупости за дени потребители
lay_master (quit)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

ъ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:40

дени* - дадени потребители
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Re: у

Мнениеот d_d » 08 Юли 2008, 16:51

kalinova_petrova написа:.........някой в ранна възраст не ви е научил на възпитание вие не ме познавате както аз вас така че тези обиди си ги запазете за някой който познавате лично и непонасяте и ругайте него не мен а се водят юристи..дали?даден юрист не си позволява подобно поведение!


Бафмааму !!!
Не те знам калинова ли си, или петрова, обаче май теб някой в ранна възраст не те е научил как се пише! Толкова си неграмотна, а с такива големи претенции. Що така ?
d_d
Потребител
 
Мнения: 497
Регистриран на: 07 Май 2006, 13:07

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:56

Аз невиждам колко съм неграмотна , но може да е характерно за теб с претенции ли хаа немисля не съм ги изтаквала никога и не го правя и сега .
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 17:01

А, ти замислял/а си колко ти си грамотна/н че да твардиш подобно нещо за мен! 8) 8) 8) Не съм видяла колко си грамотен когато те видя аз ще твардя за теб!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Следваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта


cron