начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Търся адвокат

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся адвокат

Мнениеот kara4 » 22 Юли 2007, 19:20

Казусът е следния - преди 20-тина дни ми взеха книжката за трети път за шофиране с алкохол в кръвта над допостимото.Първи път - 0.6р, втори път - 1.7, трети път - 1.06.Последните два пъти са в София.Ако някой мисли, че може да ми помогне за по-малко наказание и да ми върнат по-бързо книжката моля да остави някакви данни за да мога да ое овържа с него.Моя адрес е svlazarov@abv.bg
Надявасе, че все няной се е сблъсквал с подобен казус и ще може да намери решение на проблемът ми.Предварително благодаря!
kara4
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юли 2007, 18:32

Мнениеот leator » 22 Юли 2007, 19:35

Преди 3 месеца поех един случай с алкохол. Както обикновено ще го оправя. Зарекох се това да е посленият. Вие заслужавате не по-малко, а по-голямо наказание. ТРИ пъти шофиране с алкохол. А колко ли пъти без да Ви хванат...
leator
Потребител
 
Мнения: 267
Регистриран на: 03 Апр 2006, 17:25

Мнениеот bebitor » 22 Юли 2007, 19:37

Ако продължавате в същия дух, следващият път ще Ви е нужен попИзображение
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот uvella » 23 Юли 2007, 11:01

Ако някой мисли, че може да ми помогне за по-малко наказание и да ми върнат по-бързо книжката моля да остави някакви данни за да мога да ое овържа с него.
Надявасе, че все няной ... ще може да намери решение на проблемът ми.Предварително благодаря!


Объркали сте сайта - потърсете този на съдиите, тука сме от тези, дето искат от съда, а не раздават наказанията.
"Говори кратко, искай малко, тръгни си бързо"
Петър І
uvella
Потребител
 
Мнения: 206
Регистриран на: 08 Ное 2006, 13:31

Мнениеот barri » 23 Юли 2007, 11:21

ей голяма наглост, че едва ли не и се хвали с това...........тцтцтцтцтцтц
barri
Потребител
 
Мнения: 680
Регистриран на: 19 Юни 2007, 11:42

Мнениеот Lisko » 25 Юли 2007, 21:33

Измислих наказанието – бой. Алкаш мизерен.
Lisko
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Юли 2007, 10:10

Мнениеот pokerman » 25 Юли 2007, 22:45

Вижда се че не изпитвате никакъв респект към закона , а и целта на наказанието не е изпилнене т.е да не извършвате вече престъпления. В такъв случай трябва да Ви се наложи максимално наказание, което да предпази обществото от действията Ви, защото Вие няма да престанете щом не сте го направили досега. Било е времето да искате по-леки наказания. Сега в НИКАКЪВ случай не сте оправдан за действията си и ще си носите синджира, който сам сте изковал !
pokerman
Потребител
 
Мнения: 635
Регистриран на: 23 Юни 2006, 00:40


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта


cron