начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

moje li da se spre psihi4eskiq tormoz

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


moje li da se spre psihi4eskiq tormoz

Мнениеот paradoxical » 23 Мар 2007, 14:26

zdraveite,imam sledniq poblem i molq za pomo6t
ta zna4i az s moq priqtel sme podlojeni na sistemen tormoz kakto na rabotnoto mqsto taka i izvan nego ot edna li4nost,s koqto imah mnogo kratka vrazka predi sega6nata s priqtelq mi.Moje li ne6to da spre tozi 4ovek i kakvo e to.Ako mojete da ni pomognete 6te razkaja i kakvo po to4no se krie zad dumata tormoz.
paradoxical
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Мар 2007, 14:14

Мнениеот stefko_bg » 23 Мар 2007, 18:42

Дайте повече подробности
В какво се изразява тормоза?
stefko_bg
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Мар 2007, 19:53

Мнениеот kursant_amvr » 23 Мар 2007, 21:18

Не мога да обещая, че ще помогна по какъвто и да е начин, но ако напишете повече подробности, ще опитам да Ви дам някакъв съвет. Ако не желаете да споделяте подробности във форума, можете да пишете на личен, но тогава ще можете да разчитате само на моето мнение...

PS: И моля Ви, по възможност пишете на кирилица, mnogo trudno se chete majmunicata :(
kursant_amvr
Потребител
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Авг 2005, 21:03

Мнениеот debilgates » 25 Мар 2007, 17:27

РПУ - то няма да помогне.Имах подобен проблем и след като ме изслуша инспектора ме попита дали съм сигурна,че нямам вина и добре да си помисля в къщи и да оформя евентуално жалба,пък те щели да видят,ама жалбата да бъде така написана,че да не се окажа аз в края на крайщата виновна и т.н и т.н
Търсете друг начин.Подложена съм на постоянен тормоз от съседка под мен.Тя е живяла дълги години в Германия и от скоро е тук.Там законите в жилищните кооперации са изключително строги и се спазват безпрекословно.Напр.не можеш да се къпеш след 22 часа,не можеш да пускаш пералня или миялна в събота и неделя - пречиш на останалите да си починат,не можеш да ремонтираш нищо в жилището си освен в делничен ден и то при изришното съгласие на съседите си....Има логика в тези неща,но ние в България нямаме това възпитание и сме научени на друго.
Така че успех при намирането на изход!
debilgates
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Мар 2007, 10:16


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


cron