начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Обвинителен акт на НЕЙЧО НЕЙЧЕВ от РП Стара Загора

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ново "5"

Мнениеот emilmitkov » 19 Мар 2007, 18:51

Днес съда е върнал Обвинителният акт на прокурора за дораследване.... но не е отменил мярката за неотклонение "задържане под стража"
Какво да правя ? Помагайте !!!!!!!
emilmitkov
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Фев 2007, 13:22

Мнениеот ivanov1 » 19 Мар 2007, 23:22

Чета .... и направо лошо ми става. Преди време бях "задържан под стража" и прекарах нощта в Райнното, зимата, на една пейка в стая без прозорци. Цялата нощ, освен че умрях от студ, не знаех ЗА КАКВО съм там, и на въпросите ми беше отговарян с "Не прави, ти си знаеш. Я пак да те претърсим". Чак на сутринта разбрах, че са ме търсили като свидетел по дело, не са ме намерили на постоянния ми адрес (защото вече живеех на квартира), и ме пуснали на издирване ... пълна простотия, при положение че само да бяха питали съседите, и щяха да се свържат с мен.

Явно господина няма познати адвокати в Стара Загора. По-точно има един, но заради него е в това положение. Няма ли ЕДИН адвокат, койото да се ангажира с него ? Сигурен съм че ще бъде възнаграден за това.
ivanov1
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Мар 2007, 12:42

Мнениеот zornunddorn » 19 Мар 2007, 23:33

аман писна ми от тоя / не става въпрос за иванов1/, а за другия, дето се е регистрирал с няколко ника и сам си прави форума... и ако си с мярка, емиле, адаш и прочие... , от къде пишеш по нета... аман! Иване1 не съжалявай такива като тоя.... на него друг вид помощ май му трябва....
zornunddorn
Потребител
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Дек 2006, 23:00

Мнениеот drrahnev » 20 Мар 2007, 01:46

Какви са последствията за прокурор, внесъл обвинителен акт срещу лице, което бъде оправдано и в последствие осъди прокуратурата по ЗОДОВ?
drrahnev
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 08 Дек 2005, 20:03

Мнениеот gudio » 20 Мар 2007, 03:29

drrahnev написа:Какви са последствията за прокурор, внесъл обвинителен акт срещу лице, което бъде оправдано и в последствие осъди прокуратурата по ЗОДОВ?

:lol: The answer, my friend, is blown with the wind, the answer is blown with the wind... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Туй по бобдилъновски, по боббулгарски - НИКАКВИ !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
gudio
Активен потребител
 
Мнения: 3128
Регистриран на: 01 Мар 2006, 19:39

Мнениеот drrahnev » 20 Мар 2007, 18:16

gudio написа:
drrahnev написа:Какви са последствията за прокурор, внесъл обвинителен акт срещу лице, което бъде оправдано и в последствие осъди прокуратурата по ЗОДОВ?

:lol: The answer, my friend, is blown with the wind, the answer is blown with the wind... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Туй по бобдилъновски, по боббулгарски - НИКАКВИ !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ако е така то значи няма правова държава.
drrahnev
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 08 Дек 2005, 20:03

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


cron