начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

моля за помощ!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


моля за помощ!

Мнениеот genoveva » 18 Мар 2007, 20:14

Здравейте, юристи и молещи за помощ като мен,
моля Ви за компетентно мнение. Нуждая се спешно от много добър криминален адвокат по-възможност от Варна, но може и от София. Моля за съвет, ще оставя мейл адрес, моля Ви дайте ми компетентно мнение. Няма значение от хонорар или каквото и да било. Нуждая се от някой който да си сварши работата в кратък срок.Не става въпрос за нещо много сложно.
Благодаря Ви предварително за мненията.
Моля за отговор на: geri_petrovna@abv.bg или във форума.
genoveva
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Сеп 2006, 17:38

Мнениеот stefko_bg » 19 Мар 2007, 20:14

Дайте повече подробности. Има достатъчно добри адвокати и в Пловдив, а и на много други места
stefko_bg
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Мар 2007, 19:53

Мнениеот genoveva » 19 Мар 2007, 20:32

Благодаря Ви за вниманието и отговора.
Става въпрос за залежало дело, изнасилване. Без никакви доказателства - няма никакви следи от насилие, няма разкъсвания. Ищците са си изтеглили обвиненията отдавна, но все още се води следствие. "Жертвата" е заловена в чужда страна да продава новороденото си дете, писаха я по вестниците дори.
Просто ми трябва някой който си знае работата, заинтересована съм да приключи до няколко месеца.
Благодаря Предварително.
genoveva
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Сеп 2006, 17:38

Мнениеот stefko_bg » 19 Мар 2007, 20:57

Понеже съм от Пловдив мога да ти препоръчам адвокати от града, защото с тях работя постоянно. Едни от водещите адвокати са: Красимир Елдъръв моб.тел. 0888 636 882;
Стефан Левашки моб.тел. 0888 425 267.
Ако си заинтересована се свържи с тях, но дали ще поемат защитата...успех!
stefko_bg
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Мар 2007, 19:53

Мнениеот genoveva » 19 Мар 2007, 21:14

Благодаря Ви много и за вниманието и за отговора.
Ако все пак се сетите за още някое име в тази област без значение от кой град ще съм Ви благодарна акоп ми кажете.
genoveva
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Сеп 2006, 17:38


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron