начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

молба за съдействие! :-((

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


молба за съдействие! :-((

Мнениеот georg299 » 28 Ное 2006, 17:50

МОЛЯ ЗА СПЕШНО СЪДЕЙСТВИЕ КЪМ ЗНАЕЩИТЕ! да ми бъде обяснено каква е процедурата за прекратяване на обявено за общодържавно издирване лице и възможно ли е чрез издаден от следствието документ, че е прекратено издирването да се пътува за чужбина!
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!
georg299
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Ное 2006, 16:22

Re: молба за съдействие! :-((

Мнениеот georg299 » 28 Ное 2006, 18:30

georg299 написа:МОЛЯ ЗА СПЕШНО СЪДЕЙСТВИЕ КЪМ ЗНАЕЩИТЕ! да ми бъде обяснено каква е процедурата за прекратяване на обявено за общодържавно издирване лице и възможно ли е чрез издаден от следствието документ, че е прекратено издирването да се пътува за чужбина!
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!


Ей,няма ли кой да удари едно рамо..да каже нещо по въпроса!
georg299
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Ное 2006, 16:22

Мнениеот maria01 » 28 Ное 2006, 18:38

Издирването е едно, а пътуването зад граница съвсем друго.
Прекратяването на издирването става служебно от съответните служби на МВР - след като даденото лице бъде установено и се яви при органът, който го издирва и той си свърши работата с него, този орган /следовател, дознател, съд и т.н./ уведомява службата за издирване да го свалят от компютъра. Но, това значи само, че вече няма всеки полицай като му поиска личната карта и като установи, че се издирва да му тури белезници. Да пътува задграница може само, ако междувременно не му е наложена забрана да напуска страната във връзка с водено срещу него наказателно производство, например.
maria01
Потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: 16 Яну 2004, 11:52
Местоположение: София

Мнениеот georg299 » 29 Ное 2006, 10:59

maria01 написа:Издирването е едно, а пътуването зад граница съвсем друго.
Прекратяването на издирването става служебно от съответните служби на МВР - след като даденото лице бъде установено и се яви при органът, който го издирва и той си свърши работата с него, този орган /следовател, дознател, съд и т.н./ уведомява службата за издирване да го свалят от компютъра. Но, това значи само, че вече няма всеки полицай като му поиска личната карта и като установи, че се издирва да му тури белезници. Да пътува задграница може само, ако междувременно не му е наложена забрана да напуска страната във връзка с водено срещу него наказателно производство, например.


maria01, няма те на представа колко съм ви благодарен!!! мой близък е в ситуацията,която описвам...и спешно се нуждаеше от консултацията,защото никой нищо не можеше или не желаеше да каже..и бяхме в необрано лозе!!! Явно,си разбирате от работата! Моля да бъда,извинен,ако мисилите,че искам повече инфо,но бихте ли могли да ми кажете,има ли определен срок за това,защото му е казано,че ще може да напусне страната след 20-30 дена..такава била процедурата по свалянето от компютъра, че се издирва...според мен,това е невярно,но дали е така никой не казва..! все пак толкова ли е трудно следователя да вдигне телефона и да информира полицията,че човека се е явир и да бъде свален от компютъра за издирване..!??? :-(((
georg299
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Ное 2006, 16:22

Мнениеот maria01 » 29 Ное 2006, 14:27

Ако искаш ми пиши на maria01@abv.bg или ми звънни на 0888 853 353 и обясни по-подробно за какво е бил обявен за издирване.
maria01
Потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: 16 Яну 2004, 11:52
Местоположение: София

Мнениеот georg299 » 01 Дек 2006, 02:39

maria01 написа:Ако искаш ми пиши на maria01@abv.bg или ми звънни на 0888 853 353 и обясни по-подробно за какво е бил обявен за издирване.


здравей,"maria01"! късно видях инфото..иначе бих се възползвал..! казуса се реши! познайте как...!? не е трудно... ами с нашто си.."аз, на тебе,ти на мене..!" да му се не надяваш.., но така е..не знам,това влизане в ес..за какво става въпрос :-((( ние сме жив кахър..! в това се убедих за кой ли път..тези хорица в таз държава просто си го заслужават всичко това,което им се случва..след като търпят и гласуват за едни и същи българомразци..които под път и над път продават и душиците си сал те да са добре..какво да си говорим за права на човека,справедливост и т.н. абсолютна бюрокрация...и никаква грижа за човека..ще речеш, че сме милиарди като китайците...а,то останали сме една шепа българи..БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО!!! ЩЕ ВИ СЕ ОБАДЯ ДА ВИ БЛАГОДАРЯ,ЛИЧНО! поздрави, георг
georg299
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Ное 2006, 16:22

Мнениеот maria01 » 01 Дек 2006, 11:09

Затова не исках да коментирам повече във форума. Радвам се, че съм помогнала.
maria01
Потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: 16 Яну 2004, 11:52
Местоположение: София


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта


cron