начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Как да се принуди полицията да си върши работата

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мнениеот dgeorgiev » 06 Сеп 2006, 18:15

Прав е следователят, прав е. Само че и другите са прави. За себе си.
dgeorgiev
Потребител
 
Мнения: 175
Регистриран на: 06 Сеп 2005, 10:21

Мнениеот nikea » 12 Сеп 2006, 14:24

малко късно се включвам, но искам да споделя с Вас нещо, което според мен има отношение към темата.
няколко пъти ми одират колата нарочно, с пирон или ключ, но не съм викала полиция защото съм сигурна, че няма да могат да открият виновника -липса на свидетели, доказателства и такива неща.
но преди два дена докато чаках на светофара на симеоновско шосе и алея яворов едно такси извърши страхотно нагло нарушение на ЗДвП и то пред двамата катаджии, които висят там и нищо не се случи......
те просто се обърнаха най -нагло с гръб и се направиха, че нищо не виждат.
еми, ако това не е безхаберие, здраве му кажи.
nikea
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 17 Май 2006, 13:32
Местоположение: гр.София

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта


cron