начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

за ре це и реабилитация

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


за ре це и реабилитация

Мнениеот tavroniti » 28 Юни 2006, 18:35

Здр. на всички.Осъждан съм многократно.Последната присъда ми беше
дадена през1993 и изтече през 1995г.Вече минаха 10години.Интересува ме дали вече съм реабилитиран по право или
трябва да мина през съд.С две думи трябва ли да наемам адвокат.
tavroniti
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Юли 2005, 14:11

Мнениеот nenova » 28 Юни 2006, 19:21

Мисля, че ще ти е необходим адвокат, който да види всичките ти осъждания, най - тежкото осъждане, ако всички са еднакво тежки -последното осъждане, освен това да направи необходимите изчисления и тогава да пристъпи към реабилитация. При многократни осъждания за каквито говориш не може да става дума за реабилитация по право. Тя се извършва по съдебен ред по реда на чл. 433 - 436 от НПК.
nenova
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта


cron