начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Несъответствие в регистрите за сключен граждански брак

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Несъответствие в регистрите за сключен граждански брак

Мнениеот mariana19621 » 14 Яну 2024, 02:54

Реших да проверя информацията за мен, която се съдържа в ел. правителство. Оказа се, че в справката за сключен граждански брак моят не съществува защото бил разтрогнат. Зададох въпрос в общината как така съм разведена без да съм се женила (поради факта, че няма посочен сключен граждански брак). Отговориха ми, че разтрогнатите бракове не се включвали в системата.
Защо за имотите не е така? Купил си имот, продал си имот - съществуват в базата данни, а бракуването и разтрогването на брака да не са отразени в достъпа, който е даден на физическите лица?
mariana19621
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 04 Ное 2020, 23:12

Re: Несъответствие в регистрите за сключен граждански брак

Мнениеот hristev » 15 Яну 2024, 12:24

Това са все въпроси, които трябва да отправите към законодателя и към Информационно обслужване АД. Отговор - не чакайте.
hristev
Потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: 14 Юни 2022, 10:07


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron