начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

имам проблем с една банка!финансова институция

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


имам проблем с една банка!финансова институция

Мнениеот fenty03 » 31 Май 2024, 17:05

За първи път ми се случва да срещна подобно нещо, но не само на мен, но и на служителите на въпросната институция. за три месеца съм усвоила например 1200 лв, внесла съм със 500 лв в повече, следва погасяване и продължават да идват суми като задължения. Няколко пъти отправям запитвания, пиша емейли, върнат ми е отговор след повече от месец, не разяснение, а извлечението, което виждам в електронното банкирране
А, самото електронно банкиране е много странно - няма нито една цифра вярна.
Служителите по градовете нямат никакъв достъп до системата. Изгубих много време, защото за всяко едно запитване се ходи в офис, без да са компетентни за отговор, поради това, че нямат достъп във въпросната система, те самите комуникират единствено по емейл

Не смятам да сезирам бнб и потребителската агенция, смятам да водя дело, търся адвокат, който има понятие от Закона за финансовите институции и обезщетение

С интерес ще очаквам вашето мнение и предложение,
Поздрави
fenty03
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Окт 2021, 23:16

Re: имам проблем с една банка!финансова институция

Мнениеот ivan_lawyer » 31 Май 2024, 21:19

Аз се занимавам предимно с това - но е Ваша преценка как да процедирате.

Трябва да се заведе отрицателен иска -а недължимост, другото е "плява", Комисии, всякакви органи.

Може да Ви освободя от такси към мен - но трябва да се видят документите.

Ако считате за актуално - се свържете с мен.

Има обаче и "фатални " срокове - не е съвсем на "стенд-бай", да се изчаква нещо.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта


cron