начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Предоговаряне на кредит

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Предоговаряне на кредит

Мнениеот mirel78 » 26 Яну 2018, 16:25

Имам един въпрос, на който силно се надявам да получа отговор. Знаете ли дали е възможно предоговаряне на бърз кредит?
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Предоговаряне на кредит

Мнениеот ivan_lawyer » 26 Яну 2018, 23:16

Не мисля, че може да се предоговори.
По-скоро - да се договори, че ще се плаща.
Целта на Бързите кредити е да те ударят с лихва и евентуално - с разноски за адвокати и други разноски.

Свържете се с тях и говорете за някакви отстъпки в сроковете.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Предоговаряне на кредит

Мнениеот diqnailieva » 27 Яну 2018, 23:14

Не знам дали навсякъде е едно и също. Тази информация https://cashcredit.bg/blog/polezno/refi ... -na-kredit може би ще ти бъде от полза.
diqnailieva
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Окт 2016, 18:37

Re: Предоговаряне на кредит

Мнениеот mirel78 » 30 Яну 2018, 10:53

Благодаря ти за инфото. Ванка, как така "По-скоро - да се договори, че ще се плаща."
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 75 госта


cron