начало

Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости

нощна тишина, право на всеки който е нормален ?!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


нощна тишина, право на всеки който е нормален ?!

Мнениеот stanislav88 » 15 Ное 2016, 19:11

Преди години се създаде проблема но сякаш беше вчера една приятна топла нощ легнах да спя, но обитаващите изоставената стара мандра не мислеха по същия начин до 5 часа сутринта решиха че трябва да пият и да се надвикват на терасата която се намира на около 20 метра (даже по-малко) и аз в пълен бяс изкачам на входа на къщата в която живея и им викам (много лоши неща им казах тогава) и бях чисто гол, но това как аз съм изглеждал не е темата която искам да обсъдим (понеже не съм забравил какво горе-доло беше), та след като ги поканих да решиме проблема на улицата до бой не се стигна (но това е началото на един мирен и съвместен живот? да ама не!).

На терасата бяха пуснали някакво моторче да работи (за басеинче водата да върти) постояно и ден и нощ след като им беше казано (баща ми се занимаваше с тях аз лично не съм се спречквал с тях от последния път,моооооооожеби се досещате защо) нощно време да не работи от това че понякога го изключваха понякога не, аз се обърнах към полицията по телфона на 112 се оплаках от тях те пристигат казаха че немогат да спрът шума не направиха нищо снеха обяснение по случая и ме оставиха да не спя. Тогава след няколко дни бяха си направили пак циганска или турска вечер голям шум обаче беше през деня (абе с друи думи и да го биеш човек няма да стане от това!) Да, но аз не можах и през деня да ги трая тогава и извадих наскоро купения моторен трион китаиски (на мен мноио ми харесва, работи, добър е, ефтин, шумен сещатесе) бях се и обадил на 112 и те да слушат защото така реших че ще дойдат за да ги спрът, събота ли беше неделя ли беше след това което аз направих те понеделника ми спретнаха серенада много хора цигани или турци не знам кой ден след серенадата бяха забравили моторчето да работи! Сещате се тогава какво стана обадих се на 112 да се оплача приеха сигнала седя тогава на терасата и гледам тоя като по-чудо 5 минути след като съм се обадил излиза и гаси моторчето и след още около 10 минути ми се обаждат от общинското районо, нали казвам му че е спрял моточрето да не пращат кола така ме научиха мен обаждам се на 112 и чакам обаждане за да потвърдя че сигнала е реален такива неща и той решои да ме заприказва, къде аз живея реших да му кажа, че съм ги пуснал на прокурора докато си гворех със служещия-тогава-полицаи имаше през цялото време докато си говорехме имаше микрофония, това ме дразнеше че си чувах гласа. На следващия ден канала меришеше на джибре и от тогава до сега моторче не се е чувало, да, но не това ме осъмни в корупция, а ми когато отидох да проверя какво се случва с прокурорската преписка дали му е връчил нещото (забравих какво точно е извинявам се) за което вместо да каже на мен че се е "върнато е на прокурора"(че преписката я е върна на прокурора или неразбрах и аз точно) казваше го на оня циганин или турчин ,а на мен тогава ми просветна че има корупция те за заедно и т.н.

Това което аз направих когато разбраз за корупцията от прокурорската преписка на сам е, че отидох да говоря с министара на вътрешните работи или замесника такъв, но уви за тях да се пошегуват беше по важно от това да питат защо? за какво? или де да знам може би да поискам среща с президента е по нормално, но за какво? както и да е взлизам там да подавам сигнал за корупция и те ми казват кои ти дава пари за какво те подкупват тогава се замислих защо ще портя някои който ще или би могъл да ми помага да не давам повече от необходимото нали?

Последно щото не намерих време да ходя пак до министерството на вътрешните работи им писах по емейл "заплашително заявление" за корупция,
ако темата придобие широк обществен интерес мога да постна и "заплашително заявление" които им пратих, ако не за друго поне да се посмеете. Ако мога ще снема и записите от мобилния телефон да ги кача някаде за да се смееме/те още повече.

Те се представят за турци ама като ги ледам са пулни цигани, стройтели може би, от никъде дошел ток да пие те си мислят че е тераса на всъщност е не покрито покривно пространство сигорно да спестят пари други цигани явно не се е регистрирал дори че живее там по постоянен адрес не е негово не го е купил не стига че не са и човешки същества до колкото знам водят дело срещо истинския собственик че искат да го пиватизират едва ли не това е което съм чувал от хората които са живущи около мен

Мисля че това е всичко важно по случая, ако има нещо конкретно да питате? Питаите! Навил съм се щом полицията не иска да ми защити правата ми, аз с друга помощ ще успея, така че ако има някой който може да каже какво да правя по-нататък по-въпроса нека сподели мнението си моля!

(мисля да сподея с медията за този случая, че да си реша проблемите от раз, ако министара неще да ме изсуша и лично и тихо да се заеме по въпроса,а сега всички ще знаят, та да стана отново за резил.)
stanislav88
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Ное 2016, 14:51

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 54 госта


cron