начало

Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости

Щета от паднало дърво

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Щета от паднало дърво

Мнениеот neykov_t » 21 Авг 2015, 17:58

Здравейте,
пиша тук, защото се надявам да ме посъветвате.
Преди ден в следствие на буря в гр.Пловдив падна глон от дърво и потроши личния ми автомобил, който беше паркикан на паркинг под дървото. Колата няма застраховка автокаско (купия я миналата седмица и не ми остана време ). Подадох сигнал на 112 от къдеето ми пратиха пожарната да оместят дървото и да осовободят колата (или каквто е останало от нея). Момчета казаха, да отида в станцията им за да ми издадът протокол, за ивършеното от тях.... Въпроса ми е мога ли да подам жалба/ да заведа дело с/у общината или срещу "паркове и градини" за необезопасено дърво и да се нядам да получа някакво обезщетение ?
Да ми препоръчате адвокат в Пловдив, който би се заел с моя случай или да ме насочите как да постъпя.

Благодря предварително.
neykov_t
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2015, 17:48

Re: Щета от паднало дърво

Мнениеот ivan_lawyer » 21 Авг 2015, 20:17

Аз точно от Пловдив не се сещам, но тук има колега - можете да й пишете на лични, ако не е ваканция да задейства нещата. Тя като че ли има повече наказателно правна насоченост - но може да й вземете една консултация. Псевдонимът й интересува ли Ви - да го изпиша ли. Телефонът не знам, защото не съм й го искал. Пишете й да Ви намери някой неин познат ако не е възможно. Така приятелски се познавам с нея. Съвестна е.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 108 госта


cron