начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Казус с КАТ

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Казус с КАТ

Мнениеот simo53 » 25 Ное 2014, 12:07

Здравейте, преди 2 години карах без граждаска отговорност и направих малка катастрофа, взеха ми книжката тогава. Тези дни ходих да си я взема и ми искат платена граждаска отговорност на колата която съм карал и акта отпада, проблема ми е , че колата не беше моя, а на мои роднина и той я е продал, до колкото разбрах още не е регистрирана на новия купувач. Направих проверка в гаранционния фонд и има гражданска към ЛЕВ ИНС, но е била до 21 този месец и сега е изтекла. Мога да си изкарам дубликат на полицата и да им платя вноската, но този в момента с колата нищо няма да му давам, искам да си свърша работа. Но, ако той я плати на другия ден, сигорно аз се прецаквам и мойта полица става невалидна, от друга страна човека може да взима заплата на 30-ти и тогава да си я плати. Като цяло ако е била прехвърлена и няма как да взема ксеро копие на граждаската какво мога да направя, в КАТ на гишето ми казаха само да има дам ксеро копие или да я платя, акта е 400лв и не е добра идея, един приятел ми каза че пред КАТ има някаква правна фирма която се занивама с хора потърпевши от КАТ. Освен да изкачам да края на месеца и ако не я плати да си действам сам друго не виждам. Вие какво бихте ме посаветва ли? Благодаря :)
simo53
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Окт 2014, 14:33

Re: Казус с КАТ

Мнениеот a.lex » 29 Ное 2014, 02:07

Питай фирмата, те най-добре ще ти свършат нещата.
a.lex
Младши потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: 15 Мар 2006, 11:32

Re: Казус с КАТ

Мнениеот okean » 03 Дек 2014, 02:00

Съвет за предпазни мерки срещу съдия-изпълнител: Това го пиша защото ме е яд, че нас обикновените граждани ни вземат за балъци и прости. Ако имате неплатена глоба и съдия-изпълнител дойде да описва вещи от апартаментът, където живеете: 1. опразнете апартамента до абсолютно празни стаи - ще укриете вещите при приятели докато мине описът 2. напръскайте апартамента нарочен от съдия-изпълнител за опис със сълзотворен газ 3. оставете вратата до отзад отворена, за да нямат основания да викат ключар 4. скрийте се и наблюдавайте физиономиите им като дойдат. Ще се бунтуваме докрай срещу държавата. Парите като движими вещи ги скриваме при най-близките роднини, останалото при приятели.
okean
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Ное 2014, 10:39


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


cron