начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Как отново да бъда себе си ?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот valio1993 » 31 Окт 2014, 21:23

Здравейте не знам дали тук е мястото да споделя но тук ми изглежда форум със сериозни потребители. Аз съм едно объркано Момче или млад мъж на 22г. И проблема ми е следния. До преди 2 г. бях много отворено момче постоянно бях в центъра на вниманието харесваше ми да съм център на вниманието и да съм душата на компанията. Като човек съм добър и държа на приятелите си. Но много лесно се засягах ако някой ме обиди например случвало ми се е на няколко пъти през годините да ми казват че НЕ СЪМ БИЛ ДОБРЕ! Това са ми го казвали по големи хора от мен де. Преди 2 г. започнах да движа с една банда от квартала първоначално всичко, беше супер, до като не се появиха 1,2 човека по зрели от мен, които започнаха да ме бъзикат пред останалите а на мен, това не ми харесваше със всяка изминала вечер в която излизах тези 2-мата не спираха да се заяждат и "ебават" с мен, пред останалите от компанията и съответно в по късен етап се депресирах почнах да пуша марихуана и положението стана още по зле почнах да си въобразявам че съм много зле че наистина съм луд че работите които върша в ежедневието си в очите на хората изглеждат смешни и ненормални, за това аз реших да се променя да променя себе си заради 2-ма човека които нараниха душата ми. Тази промяна не доведе до нищо добро станах отдръпнат имам и стрес вече и така просто се вкарах в ужасен кошмар. И сега искам да ви питам какво да направя за да се избавя от душевната си болка как да изляза от черупката си и да стана предишния. И още нещо заради това ми състояние извърших неща заради, които ще ме съдят за ПЗО на МПС и повреждане на МПС, но ми казаха че ще се размина просто искам да ви питам да бъда ли като предишния човек може да не съм бил в най добра светлина в очите на хората но поне бях щастлив и не вършех глупости. Проблема е че много е трудно да приема себе си чувствам се изгубен.
valio1993
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2014, 21:16

Re: Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот krishna » 31 Окт 2014, 22:09

Значи, положението не е много добре - но може и да е по - зле. Раздели се с компанията, която ти влияе зле. Не консумирай вредни вещества, дори и "безвредни". Храни се здравословно, спортувай, работи. Разхождай се, излизай, общувай - успех!
krishna
Младши потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: 20 Мар 2013, 22:53

Re: Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот lexy21 » 01 Ное 2014, 00:22

valio1993 написа:Здравейте не знам дали тук е мястото да споделя но...

По-скоро ми се струва, че не е тук мястото... Но пък хубавото е, че не трупаш нещата в себе си, а искаш да споделиш и търсиш начина, по който да го направиш, ако си осъзнал, че не можеш да се справиш сам. Всички сме се чувствали изгубени в определени етапи от живота ни, предстоят ни и други такива :wink:, няма универсална рецепта, просто няма. Силата не е в другите, не я търси там - в другите можеш да намериш подкрепа, но не и решение; можеш да срещнеш неразбиране, което не прави нито тях добри, нито теб лош, въобще - всякакви варианти :wink: Противно на преждеписалия ще ти кажа - ако пък не ти се излиза - не излизай, ако не ти се общува - не го прави насила, остани сам със себе си толкова, колкото ти е нужно, за да се намериш отново, няма нищо лошо в това. Ето - в два поста по темата ти, намери коренно различни акъли :lol: /за спорта ще се присъединя :wink: /, така че - не слушай другите, слушай себе си. Поздравче :arrow:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот valio1993 » 01 Ное 2014, 12:47

Благодаря че ми отговорихте. Но просто се излъгах и исках да променя себе. Просто под влиянието на марихуаната и лоша компания или най вече лоши хора, които наистина са такива щом бяха криминално проявени се подадох и реших да се променя уж "добро" почнах да вярвам че изглеждам глупаво че съм много зле че в очите на хората изглеждам странно и такива. Но сега разбирам че всичко това е било заблуда тогава бях щастлив бях себе си имах и приятели. Сега съм тих не съм много приказлив а така искам да върна себе си да бъда щастлив нищо повече не ми трябват пари искам да върна себе си но се притеснявам не знам коя е вярната посоко. Сега всички ми казват че съм добър и много тих но вътрешно просто съм нещастен и изгубен, за това е така но как да им го кажа. Трябва да върна себе си да бъда щастлив. Скайпа ми е cska_val10, който има да ми даде съвет може да ми пише там, че тук не е мястото за тази тема. Благодаря.
valio1993
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2014, 21:16

Re: Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот valio1993 » 01 Ное 2014, 12:48

И аз съм студент 1-ва г. почвам живота си отначало ще видим какво ще стане просто искам да бъда себе си предишния без лошите навици.
valio1993
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2014, 21:16

Re: Как отново да бъда себе си ?

Мнениеот valio1993 » 01 Ное 2014, 12:50

Лекси 21 искам да излизам искам да живея не искам да си пропилея младините и никога да не си хвана отново сериозна приятелка !
valio1993
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2014, 21:16


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта


cron