начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ-МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОБЖАЛВА АКТ?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ-МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОБЖАЛВА АКТ?

Мнениеот evelina68 » 30 Юли 2014, 18:03

ЗДРАВЕЙТЕ,ИМАМ ВЪПРОС-СЛУЖИТЕЛКА ВЪВ ФИРМАТА,В КОЯТО СИ СКЛЮЧВАМ ГРАЖДАНСКАТА ОТГОВОРНОСТ МИ КАЗА,ЧЕ ПО ЗАКОН ЗАСТРАХОВАТЕЛНИТЕ КОМПАНИИ ПОДДЪРЖАТ АКТИВНА ЗАСТРАХОВКАТА 14 ДНИ СЛЕД ИЗТИЧАНЕ ДАТАТА НА ПЛАЩАНЕ НА МЕЖДИННИТЕ ВНОСКИ ПРИ РАЗСРОЧЕНО ПЛАЩАНЕ И АКО КАТ МИ НАПРАВИ АКТ ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ДА ГО ОБЖАЛВАМ,ЩЯЛ ДА ПАДНЕ.НО ПОЗНАТ КАТАДЖИЯ МИ КАЗА,ЧЕ ТОВА СА ГЛУПОСТИ И НЯМА ТАКОВА НЕЩО.ИМА ЛИ ТАКОВА НЕЩО В ЗАКОНА И КЪДЕ Е ИСТИНАТА?БЛАГОДАРЯ!
evelina68
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юли 2014, 17:52

Re: ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ-МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОБЖАЛВА АКТ?

Мнениеот jorko_gt » 30 Юли 2014, 22:29

От името на всички тук моля да не пишеш само с главни букви :roll: ... иначе по темата прегледай кодекса за застраховането, има го тук в сайта и на други места...
jorko_gt
Потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: 31 Яну 2013, 14:50

Re: ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ-МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОБЖАЛВА АКТ?

Мнениеот evelina68 » 31 Юли 2014, 09:44

извинявам се на всички тук,които главните букви са раздразнили.
evelina68
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юли 2014, 17:52


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта


cron