начало

Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости Президентът: Настоящият ВСС нееднократно демонстрира, че е изтъкан от зависимости

Право на дострояване

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Право на дострояване

Мнениеот nen4oo » 05 Яну 2017, 12:46

Здравейте,
Живея в къща близнак, като едната половина на близнака е собственост на моята баба, а аз и чичо ми имаме по 1/6 от къщата. С другият близнак, нямаме разделение на земята върху която е построена къщата, но всеки си има нотариален акт за собственост на сградата и двете половини са с отделни адресни регистрации. Имам желание да достроя една стая около 12-14 квадрата. На скицата от кадастъра излизат, като съсобственици всички - и от двете къщи (т.к не е разделен имотът). Казаха ми, че за да достроя каквото и да било в двора, ще ми трябва разрешението на всички съсобственици.
Въпросът ми е как точно да се документира това съгласи, което да приложа към визата за проектиране.
И какви са допустимите разстояния между сградите.
nen4oo
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Яну 2017, 12:34

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 107 госта


cron