начало

Ибрямов е следен със СРС извънпроцесуално и затова не се изисква разрешение от парламента Ибрямов е следен със СРС извънпроцесуално и затова не се изисква разрешение от парламента

каква е врътката на това дело

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


каква е врътката на това дело

Мнениеот justmy » 01 Фев 2015, 18:35

http://www.rs-vidin.com/index.php?newsid=7017 :idea: при туй,че са съпрузи фирмите,и как няма съдебни разноски :!:
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот ivanov_p » 01 Фев 2015, 21:12

Врътка няма. Практиката е такава, колкото и да се разминава с разума. Страната не се представлява от адвокат или юрисконсулт, не е представила списък с другите разноски и не са й присъдени.
Интересно е, че съдът е изпратил две призовки, едната на Пенчо, като Ф.Л и втората на Пенчо, като ЕТ, добре, че не е пратил и призовка на Пенчо, като управител на ЕТ. Трябвало или да даде указания или и без тях да призове като страна само Пенчо, като Ф.Л., действащ като ЕТ с фирма...., че после почват да ми опяват, как били осъдени като еднолични търговец и били заличени, та нямало да плащат.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4492
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот justmy » 02 Фев 2015, 07:00

БЛАГОДАРЯ :idea:

хъммм...значи ли,че и смисъл няма от делото-едва ли е безцелно :arrow: :!:
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот votpuska » 09 Фев 2015, 00:28

"били осъдени като еднолични търговец и били заличени, та нямало да плащат"
е тва ако не е врътка здраве му кажи :D
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот ivanov_p » 09 Фев 2015, 11:29

Това няма значение. Заличен е търговецът, ФЛ си остава. Тези неща не касаят съда, а ЧСИ-то, при тях заличени няма.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4492
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот justmy » 06 Апр 2015, 22:02

http://www.rs-vidin.com/index.php?newsid=6861 :arrow: за 2 бона се уреди тоя...
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: каква е врътката на това дело

Мнениеот galaxy9111 » 29 Апр 2015, 11:36

имам проблем.... моля помагаите ....
Вчера ме извикаха в роля на свидетел ... разпитваха ме по какъв ли не начин аз се оплетох и се признах за виновен ... а не съм !
мой приятел ме натопи за кражба на телефон които е заложил в ЗК
срещу мен нямат нищо освен неговите показания ...
Бяхме 4ма в неговата стая в общежитие двама си тругнаха останахме аз и тои след 10 20 мин си тругнах и аз
Той ме обвинил че съм отишъл в съседната стая да открадна телефон и сум му го донесъл да го заложи
аз се притесних почнах да лъжа там и се оплетох накрая реших да се призная за виновен ГОЛЯМА грешка но неможех да мисля трезво имам ословна и небях на себе си .... признах и ме нагласиха много яко за 24 часа ми разказаха играта ... накрая ми връчиха постановление и ме привличат в качеството на обвиняем по чл. 194 ал 1
мога ли да обжалвам или да направя нещо нямат нищо освен мойте и неговите показания ... признах да но какво бях притеснен небях насебе си ...... ? моля ви даите съвети
galaxy9111
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Апр 2015, 11:13


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 86 госта


cron