начало

Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура Предприемач е осъден за измама за 500 000 лева по дело на Европейската прокуратура

Запитване към потребителите и гражданите

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот aaaaly » 30 Авг 2014, 15:50

Намирате ли, че правата Ви са защитени ефективно и на нормални цени от българската юридическа гилдия?




Моля учтиво (УЧТИВО НЯКОЛКО ПЪТИ, НАТЪРТЕНО И РАЗБИРАЕМО И ПОДЧЕРТАНО И УЧТИВО МОЛЯ ПРОСТО ПО ЧОВЕШКИ) юристи да не вписват мнения и коментари по темата.



Моля (УЧТИВО НЯКОЛКО ПЪТИ, НАТЪРТЕНО И РАЗБИРАЕМО И ПОДЧЕРТАНО И УЧТИВО МОЛЯ ПРОСТО ПО ЧОВЕШКИ) отговори само от граждани без юридическа квалификация.
aaaaly
Младши потребител
 
Мнения: 99
Регистриран на: 20 Авг 2014, 22:13

Re: Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот Melly » 30 Авг 2014, 15:57

Бихте ли споделила какво по-точно искате да установите?

П.П. Въпросът ми е от учтив, по-учтив.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот aaaaly » 30 Авг 2014, 16:01

Melly написа:Бихте ли споделила какво по-точно искате да установите?

П.П. Въпросът ми е от учтив, по-учтив.


Мисля, че сте в състояние да четете и разбирате български език (на няко езици го наричат сенилност), освен ако не е обратното.


Какво точно в този въпрос е неясно моля за българскоговорящ гражданин, моля (максимална учтивост граничеща с показност).
aaaaly
Младши потребител
 
Мнения: 99
Регистриран на: 20 Авг 2014, 22:13

Re: Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот Melly » 30 Авг 2014, 16:14

Ааали Балиииииииии,
Нищо българско не е останало в съзнанието ви. Особено като ви прочитам тук и там по темите в този форум. Жалко, че сте една от многото напуснали страната ни, но където и да сте по света, сте дърво без корен.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8012
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот aaaaly » 30 Авг 2014, 16:17

Melly написа:Ааали Балиииииииии,
Нищо българско не е останало в съзнанието ви. Особено като ви прочитам тук и там по темите в този форум. Жалко, че сте една от многото напуснали страната ни, но където и да сте по света, сте дърво без корен.



Много съм учтива - отново натъртвам - не сте по темата и реално спамите с неоснователни обвинения и твърдения без доказателства.


Моля по темата, МОЛЯ НАЙ-УЧТИВО.


Достатъчен е отговор 'да' или 'не'. Обратна връзка и народен референдум за качеството и ефективността на юридическите услуги - какво толкова страшно има в това, че Вие го обърнахте на национализъм и обвинения без покритие и съдебни доказателства.



Нали работите отлично? защо тоя страх да се чуе народния глас?



Да дадем дума на народа - да си каже мнението истинския суверен.
aaaaly
Младши потребител
 
Мнения: 99
Регистриран на: 20 Авг 2014, 22:13

Re: Запитване към потребителите и гражданите

Мнениеот kdkrastev1234 » 01 Сеп 2014, 07:27

Али, не е редно в юридически форум, да търсите мнението на неюристи. Тук обикновено хората питат, а юристите отговарят. Теми, като тази са си чиста проба спам.
Защо не пробвате в някой неюридически форум? Със сигурност ще намерите много съмишленици, че цените са скъпи, а юристите неграмотни.
И ако наистина искате да направите обективна анкета, прочетете какво е подвеждащ въпрос и има ли той място в такава.
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта


cron