начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Тази банка още съществували ?



Re: Тази банка още съществували ?

Мнениеот pie34 » 08 Май 2024, 13:00

dimist написа:Не е лошо да си направите справка от регистъра на длъжниците при Камарата на ЧСИ, така ще разберете има ли срещу Вас образувано изпълнително дело. Не се засягайте от коментари , че не искате да плащате, ако банката си върши съвестно работата, няма да допусне отпускането на необезпечен кредит, или поне няма да допусне да изтече давността. Пък и всеки си защитава правата, банките не прощават, защо клиентите да им прощават пропуските?



Излишно е , първо не работя тук , нито имам намерение да им го плащам сега ….. а и самата банка е подремнала да го продаде на полулегалните все още колекторски фирми , а не е тръгнала с чси да го събира в началото
pie34
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Апр 2024, 13:19

Re: Тази банка още съществували ?

Мнениеот pie34 » 08 Май 2024, 13:04

guest1 написа:
pie34 написа:какво имам по света изкарано с труд на пълен работен ден че и допълнителен труд , не касае нито колекторите нито чси

Вие се радвайте, че българските "събирачи на дългове" са мудни, иначе и там ще ви намерят.
Има много примери за обратното - задължения в друга държава се търсят в България.



Човек няма да правя реклама на адвокати , но в ютуб има безплатни видеа по темата и различни случаи, има много хора теглили кредити от Германия и не ги връщат защото целият процес струва повече отколкото парите които се дължат …. Ако дължиш към немска банка пари тя трябва да намери български адвокат за да те съди тук а те нямат ….. нито им се плаща за това ,с за обратното колекторите са полулегални както и чси ,още не е прието еврото и ако не стане може да работиш в ЕС и немогат нищо да ти направят ако нещо се промени , тогава хората извън ЕС които са пак ще останат защитени


Пак казвам търсете милярдите дето ва окрадоха , а не от бедният обикновен човек , аз нямам нищо на мое има нито една тухла все ми е тя , а ако утре ми се наложи да работя в България работа без договор бол. Това е решението докато няма закон за личният фалит на физически лица в България, след като няма такъв губещи са всички сектори хората бягат и се изселват , след като няма закони……
pie34
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 27 Апр 2024, 13:19

Предишна

Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта


cron