начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Строителство около ДУРАНКУЛАШКО ЕЗЕРО

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Строителство около ДУРАНКУЛАШКО ЕЗЕРО

Мнениеот radolan » 30 Апр 2024, 12:31

Здравейте, скоро получих оферта да закупя имот в с.Дуранкулак, влизайки в cadastre бг, то пише за строителство до 10 метра(сайта на наг), но извън строителни граници, до тук добре, видях че хората в селото строят, няма проблем. Но тамън си казах, че става и идва друго, ако включа чека Черноморско крайбрежие, то излиза:
Източник: Специализирана карта
Друга СК - “ДУРАНКУЛАШКО ЕЗЕРО”
Не знам как да го тълкувам това, моля за помощ, хем е за строителство, хем извън строителни граници и накрая някаква специализирана територия
По точно ПИ с идентификатор 24102.501.744
radolan
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Фев 2022, 17:42

Re: Строителство около ДУРАНКУЛАШКО ЕЗЕРО

Мнениеот pitasht » 07 Авг 2024, 11:29

Не знам наскоро бяхме там, да строи се но ниско строителство, явно доста хора имат проблеми с това. Искат грандиозни неща, освен това има доста защитени зони и трябва да се внимава къде купувате.
Мисля че трябва да се обърнете към архитекта на общината за съдействие или на архитекти в региона, за да не останете разочаровани.
Видях цял парцел с малки къщички напълно изоставен, вероятно са имали проблеми с прокарване на тока или нещо друго се е случило.
Освен това - някои места нямат и канализация та трябва добро обмисляне на ситуацията.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18


Назад към Строителство и регулация


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron