начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Приподписване на частна жалба за дело пред ВАС от адвокат

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Приподписване на частна жалба за дело пред ВАС от адвокат

Мнениеот georgi_ivanov » 01 Окт 2023, 22:48

Привет,

водя административно дело,което беше спряно от административен съд по компетенция затова, че съм бил просрочил срокът на предявяване искът пред съда за жалене. Проблемът е такъв, че институцията, която съдя за административното дело е връчила отговорът на постоянния ми адрес в България. Аз не съм бил в България от преди момента да излезе резултата на връчването. Получих резултатът по-късно чрез въздушна поща на Ди ейч ел в Чужбина където се информирах за решението на институцията. Законовият момент на връчването се зачита от когато съм получил документа в ръцете си, а не когато е бил изпратен на постоянния ми адрес в България.

Обжалвам пред ВАС именно този отказ с което е спряно административното дело. Във връзка с частната ми жалба до ВАС ми е необходимо приподписване от адвокат, който трябва да приложи и адвокатско пълномощно на адвокат, понеже по професия аз не съм юрист, но разбирам от право. В тази връзка може ли да ми препоръчате някой, който да ми приподпише чалбата и тя да влезе в сила пред ВАС. Нямам много време трябва до петък най-късно всичко да е внесено.

Моля, за препоръки на юристи със съответното юридическо пълномощно, които имат права да приподписват жалби пред ВАС. Ще си платя за услугата колкото струва.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Г.
georgi_ivanov
Младши потребител
 
Мнения: 92
Регистриран на: 14 Мар 2011, 10:58

Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron