начало

Шеф на окръжен съд е наказан с намаляване на заплатата за забавени дела Шеф на окръжен съд е наказан с намаляване на заплатата за забавени дела

Решение по дело С-654/20 г.

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Решение по дело С-654/20 г.

Мнениеот sunshine_75 » 22 Сеп 2023, 15:35

Честит празник, колеги!
Търся решението по горното дело, преюдициалното запитване е на САС, по ВНАХД 31/20 на ОС Благоевград.
Има проблем на страницата на вестника, а ми трябва относително спешно. Имам преюдициалното запитване, вълнува ме съдържанието на решението, най-вероятно е от минатала година.
Благодаря Ви предварително, лек ден на всички!
sunshine_75
Потребител
 
Мнения: 821
Регистриран на: 13 Окт 2004, 09:36

Re: Решение по дело С-654/20 г.

Мнениеот bvoykov » 24 Сеп 2023, 18:49

Най-сигурният начин да намерите практика на СЕС е чрез сайта на Съда, става бързо, във Вестника може би е една идея по-бавно. Това, което аз откривам е, че има произнасяне, но не с решение, а с определение, от което е видно, че като ли преюдициалното запитване е недопустимо или поне аз оставам с такива впечатления. Ето линк към съдебния акт.
bvoykov
Потребител
 
Мнения: 568
Регистриран на: 06 Юни 2013, 17:43


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


cron