начало

Съюзът на съдиите призова този ВСС да не избира главен прокурор и шеф на ВАС Съюзът на съдиите призова този ВСС да не избира главен прокурор и шеф на ВАС

Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Мнениеот taifun » 17 Мар 2009, 19:21

Бях позабравил за доста работи -абсурдни в БГ но когато се прибирах миналата година отпуска още на ГКПП-то(митницата)се сбльсках с проблемите на европеиската ни дьржава.Случи се инцидент на които аз се оказах свидетел сега разбирам(по телефона от моите родители) че трябва да се явя след седмица в ниакакво си РПУ да свидетелствам,естествено призовката е вьрната на призовкария веднага и е написано че не живея в БГ но... доколкото знам това не е уважителна причина.Има ли начин да не се явявям ?
taifun
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Мар 2009, 16:55

Re: Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Мнениеот marek972 » 18 Мар 2009, 21:26

не ..
идеята е след направената справка, че сте в чужбина делото да бъде спряно ...
малко тъпичко обаче може да ви стане, когато следващия път прекосите границата ви връчат призовка, след като сте бил обявен за общодържавно издирване ...
но няма какво да се притеснявате, такъв е редът ..
marek972
Потребител
 
Мнения: 535
Регистриран на: 07 Апр 2008, 13:34

Re: Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Мнениеот taifun » 19 Мар 2009, 02:45

А от каде може човек да разбере дали е пуснат за издирване,и не може ли делото да се гледа без мен?Благодаря за одговорите.
taifun
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Мар 2009, 16:55

Re: Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Мнениеот sofia83 » 31 Мар 2009, 19:51

dvdimov, не е гаранция, че адвоката върши работа!

Ок, аз плащах като луд не на един, а на 3ма адвокати?! Всеки с коренно различни тези. Още малко и в затвора ще ме вкарат. И какво?! С какво доверие да се обърна утре към адвокат пак? Защо да препоръчам на някой да си вземе адвокат?
Проблема не е, че хората не искат да използват адвокатски услуги, а в това че голяма част от Вас обещават, обещават.... и после кръгла нула.

Всеки обещава, обещава... и в един момент вдигат ръцете, че така е най-лесно.

Вече ще работя с адвокат с уговорка, че плащам при достигната цел.


Имам нужда от адвокат отново, джоба ми е пълен с пари. Вярвай ми, не знам към кой да се обърна!
sofia83
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Мар 2009, 17:25

Re: Призовават ме за свидетел,но аз не сьм в Бьлгария

Мнениеот ivan_lawyer » 31 Мар 2009, 22:35

Обърни се към някоя единица, след като досега адвокатите са ти били кръгла нула - или към някоя двойка, към някоя тройка и т.н.
Не ни занимавайте с математика - аз дори не знам да разделя броят на цената - когато смятам някоя стока в комплект - примерно днес - купувам 30 плика за писма на обща цена 4,50, но не мога да разбера колко стотинки е един плик - не мога да разбера кое на кое да разделя.

Обаче оправих работата - сега седя доволно пред компютъра и пресмятам нулите.

Извинявай ме непозната/непознати - просто си говоря наум.

Поздрави.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 56 госта


cron