начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Парадокс!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Парадокс!

Мнениеот angelika » 10 Авг 2008, 22:24

Здравейте колеги!

Искам да споделя шоковата ситуция, в която изпаднах преди, около, два часа!Кандидатствах за минимален стоков кредит....и каква бе изненадата ми, когато девойката по телефона укорително ми съобщи, че съм неизряден платец и фигурирам с паричен кредит от 10 000 лева в ЦКР при БНБ!!!!!!!!А, аз не съм кандидатствала никога, нито съм усвоявала подобен паричен кредит!!!!!Шокирана и възмутена съм, разярена и неудържима- като тайфун!!!Тайничко се надявам в себе си да е станало някаква грешка, но ситуацията е абсурдна!Още утре ще направя справка в ЦКР и........Бог и Прокуратурата да са ми на помощ!!!! :roll:
angelika
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 01 Авг 2002, 19:48

Мнениеот Гост. » 10 Авг 2008, 22:32

Здравейте колега,
ако не е грешка на служителката/ това утре ще разберете/, за Висшите сили нямам знание, но можете да разчитате на мен, доколкото ми е възможно. За колегите не мога да гарантирам, но съм уверена, че ще Ви "ударят по едно рамо".
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Мнениеот angelika » 11 Авг 2008, 09:21

Благодаря, poli_g! :)
Пожелавам на всички весела и ползотворна седмица!
angelika
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 01 Авг 2002, 19:48

Мнениеот gery » 11 Авг 2008, 09:32

poli_g написа:Здравейте колега,
ако не е грешка на служителката/ това утре ще разберете/, за Висшите сили нямам знание, но можете да разчитате на мен, доколкото ми е възможно".


Може да разчитате и на мен, в крайна сметка за това сме хора, за да си помагаме! :)
gery
Потребител
 
Мнения: 602
Регистриран на: 23 Авг 2001, 19:26
Местоположение: Варна

Мнениеот sunrise » 11 Авг 2008, 10:07

Непременно пишете още днес. Току виж се оказало някаква нова схема за измами. Преди време гледах,мисля в "Открито" цял град почти вкаран в такава схема.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Мнениеот angelika » 11 Авг 2008, 15:40

Здравейте!

Подадох заявление в ЦКР при БНБ за рапечатка на кредитното ми досие, за да мога да се запозная със състоянието му към момента!Отговорът ще е готов утре! Служителката каза, че ежедневно постъпват сигнали за подобни измами....не знам как ще изчакам до утре!!!

Благодаря зя подкрепата на всички! :)
angelika
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 01 Авг 2002, 19:48

Мнениеот Гост. » 12 Авг 2008, 13:21

Всичко ок. ли е , колега? :roll:
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Мнениеот angelika » 14 Авг 2008, 11:33

:D :D :D Днес получих заветното удостоверение от ЦКР на БНБ, което беше чисто................ :shock: Отговорът на служителката бе : "Дублиране на данни и информация" :shock:
Бях в прединфарктно състояние!

Благодаря ви за подкрепата!
angelika
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 01 Авг 2002, 19:48

Мнениеот inspectora » 14 Авг 2008, 14:49

Да Ви е честита новозакупената стока и да си я ползвате със здраве!

(и да си погасяте кредита изрядно :) )
inspectora
Активен потребител
 
Мнения: 2794
Регистриран на: 11 Мар 2003, 14:47

Мнениеот diaida » 15 Авг 2008, 13:26

angelika написа::D :D :D Днес получих заветното удостоверение от ЦКР на БНБ, което беше чисто................ :shock: Отговорът на служителката бе : "Дублиране на данни и информация" :shock:
Бях в прединфарктно състояние!

Благодаря ви за подкрепата!


Кое се е "дублирало" имената, ЕГН-то или № на личната карта ?! :shock:
Ужас - тези банки се ошашавиха!
Само да ви кажа, че вчера ми издаваха документ от известна банка и упорито се опитваха да ми го връчат с друга (задна) дата ... Оказа се, че не знаят как да сменят датата, с-мата упорито отказваше да въведе новата (актуална). Наложи се да го забелим :shock: да напишем датата и да преснимам тази мазаница в близката книжарница (да не личи забеленото) :P :lol:
След което помолих служителката да пробвам аз :shock: :roll: да им оправя проблемът с датата тя радушно прие, настаних се на компютъра и дори за моя изненада - стана!
Е, сега им желая да си ползват програмата със здраве и им оставих координати, ако има друг път подобен проблем да ми звъннат! :D
Отне ми само час и половина!
Нямам думи!
И понеже става дума за банки ... имам и друго съмнение, че те работят под мотото "ВСЯКА БИВША ТОАЛЕТНА И КАПАНЧЕ - БАНКА"
Какво имам предвид - във всяко освободило се по някакъв начин помещение се прави КЛОН на банка в следствие на което има помещения от по 30 кв. с едно гише на ТОП място и на гишето е стълпотворение от хора, чакащи на опашки за една или др. у-га!
Нужно ли е да се прави подобно нещо и няма ли някакъв закон за това какво трябва да бъде помещението и колко гишета минимум трябва да има. За справка - бившото шивашко ателие на Дондуков СЕГА КЛОН НА БАНКА в което има 1 гише и 1 бюро (за консултации) и съответно натъпкани около 15, 20 човека чакащи ...
Кошмар ...
Изображение http://www.save-darina.org ...Остава аромат и в ръката, подарила розата! http://vbox7.com/play:cb237e95
Аватар
diaida
Активен потребител
 
Мнения: 2595
Регистриран на: 21 Май 2007, 14:57
Местоположение: Sofia

Мнениеот amateur » 15 Авг 2008, 13:58

Diaida, все пак е по-добре малки, но повече на брой клонове на банки, отколкото големи, но само на няколко места. Едва ли и най-голямата банка, ще си позволи да отваря големи офиси във всеки квартал, камо ли пък по няколко големи офиса в по-големите квартали на София, например.
amateur
Младши потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Ное 2006, 19:13

Мнениеот Гост. » 15 Авг 2008, 14:50

angelika написа::D :D :D Днес получих заветното удостоверение от ЦКР на БНБ, което беше чисто................ :shock: Отговорът на служителката бе : "Дублиране на данни и информация" :shock:
Бях в прединфарктно състояние!

Благодаря ви за подкрепата!


Моля, за мен бе удоволствие... за колега.
Радвам се, че при Вас всичко е ок.
Приятен ден.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


cron