начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

ПОРЪЧИТЕЛСТВО НА ЗАЕМ

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ПОРЪЧИТЕЛСТВО НА ЗАЕМ

Мнениеот v.velcheva » 07 Юли 2008, 16:56

Здравейте, не мога да се ориентирам дали случаят ми е за този форум, но все пак ще попитам - става въпрос за следното. Преди време станах поръчител на човек с потребителски кредит. С течение на времето се оказа че тази въпросна личност не е внасял вноските. От банката не съм получавала нито предупреждения за това в писмен вид, нито по телефона. Преди една седмица получих покана за доброволно изпълнение от частен съдия изпълнител в срок от 2 седмици да погася сумата която е близо 14 хил.лв. в противен случай в края на юли ще ми бъде направен опис на имуществото. При положение че се окаже че нямам имущество за описване и при положение че се водя че получавам чиста сума 240 лв. на месец и имам 2 деца под 18 години, мога ли да си изпатя от цялото това положение. Благодаря ви предварително!
v.velcheva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юли 2008, 16:47

мислене

Мнениеот kalinova_petrova » 07 Юли 2008, 18:45

:oops: :oops: :oops: :oops: не съм специалист ама следващия път внимавайте на кого ставате поръчител! :oops: :oops: :oops: :oops:
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

....

Мнениеот kalinova_petrova » 07 Юли 2008, 19:29

сагласно правото на мнение във форума newproxyman някой да ти е искал мнението и сагласно моето мнение никой не ми го искал но! когато изказваш мнение се старай да е в границите на допустимото поведение а не подигравателно!а ти си никой да изказваш мнение кой има право на правна помощ и кой не всеко си знае правата но явно ти не :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: 8) 8)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта


cron