начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Жалба до прокуратура

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Жалба до прокуратура

Мнениеот deyana_tg » 04 Юли 2008, 18:00

Здравейте!
Какъв е редът за уведомяване на страните при постъпила жалба в прокуратура?
Пример: В районна прокуратура е постъпила жалба срещу някое лице. В какъв срок трябва да бъде уведомено лицето срещу което е подадена жалбата, от кого и по какъв начин?
Благодаря предварително!
deyana_tg
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 13 Сеп 2006, 12:26

Мнениеот deyana_tg » 08 Юли 2008, 11:51

Драги, proxyman, не мисля, че е злоупотреба да се задават въпроси в този форум.
Впрочем, ако не сте запознат - това е идеята на всички форуми.
Всички знаем, че цялата система в страната ни се уповава на "когато му дойде времето" и "както реши" някой там горе..., но това да се използва в един толкова квалитетен форум, е меко казано неуважение към аудиторията. :) :twisted:
deyana_tg
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 13 Сеп 2006, 12:26

Мнениеот bay4o » 08 Юли 2008, 12:30

А защо темите се дублират?
bay4o
Потребител
 
Мнения: 240
Регистриран на: 05 Окт 2006, 12:12

u

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 12:48

немога да схвана нещата и е много странно от това се интересувах и аз само че драги bay4o и proxyman лицето от преди с което сте си писали не е същoто а реалното за което се отнасяше моя проблем относно бивш приятел благодаря за отношението и продалжалвате така да се отнасяте според мен един юрист не би трябвало да допуска подобно поведение спрямо себе си това говори лошо за него а и нямаме доказателство че дадените лица отговарящи са юристи proxyman по-намали си думите в малко по-леки граници на допустимото bay4o дам относно за IP-то ами мога да те намеря и да подам жалба за обида как ти се струва примерно че е обидата е доста сурова ти тук за какво си да си губиш времето в обиди на дадени потребители или да отговаряш по даденитте теми това не ти е панаир а форум!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:18

Еми, някой е свикнал да пише на латиница на кирилица ми е по-трудно :) , но във форум неможе на латиница! :roll:
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:33

Да! Но, ми отнема повече време при писането. Когато започнах да гледам и да пиша за парви път на компютър , беше като за начало с програмата MIRC - комукационна прграма , а там започнах с латиница и за това ми е по-лесно.
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

грешка*

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 13:34

комуникационна програма * :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот law_master » 08 Юли 2008, 14:40

еи пак ли ти ма. някой хора непрекасното се врат дет не им е мястото. какви жалби какви обиди кви 5 лева. ти наясно ли си въобще как стоят нещата. живей си мизерния животец и не досаждаш на хората. недей да заплашваш колегите с жалби че няма да разбереш от каде ще ти доиде.
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

ъ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 15:11

1.не сам аз!второ ти си никой за да ми казваш каде ми е мястото!
3.запази си коментарите за саморазправа другаде!
4.никой не ти иска мнението!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот law_master » 08 Юли 2008, 15:16

я си гледай раотата и не се прави на много важна. когато станеш поне на половина умна колкото съм аз тогава може да говориш с мене. дотогава скрий се в някой дупка без да вдигаш много шум :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 15:35

невиждам да си много умен каква ти е тука работата да отгораяш по дадени теми или да критикуваш дадени потребители и да ги нападаш аз мисля първото или второто ако е трябва да пишеш във форум в които едни потребители се критикуват други а ти незнаеш колко аз съм умна че да изтъкваш колко ми е умствения капацитет по простата причина че не ме познаваш като не ти харесва спри да лаеш и си замалчи никой не те чува
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 15:47

хаха аз неискам да говоря с теб отвращам на думите ти които са нападателни че ти като потребител нямаш право да нападаш други потребители примерно МЕН а аз невиждам с какво си по-умен от мен и от другите потребители че да се говори с теб просто няма за какво за това ако обичаш си замалчи като "по-умен" от други потребители :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Цитат:
отиди на пазара и си купи една агнешка главичка и я изяш ще разбереш че имаш повече акал в корема си отлкокото в главата си :lol: :lol: :lol: че и твойта работа таква 8) 8) 8) 8)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот law_master » 08 Юли 2008, 15:53

моята работа тука е да газя такива като теб и да ритам обратно в калта от кадето са изпалзяли. и понеже сам прочел доста повече книги и то не слазливи романчета а специализирана правна литература затова не ми говори колко си ентелегентна щот кат гледам мозака ти е като билярдна топка- малък и гладък :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

и спри с тея изтъркани лафове за агнешки главички, щото си офцъ и не е хубаво така да говориш за братовчедите си
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:24

ами аз невиждам да си по-умен един умен човек необижда като по-умен си замалчава и не се занимава да се джафка с потребители които смята че са с по-малък умствен капацитет от него а или това говори че в случая твоя капацитет не е на място или е просто не е достигнал своя върхув момент няма как да докажеш колко литература си изчел но никакво право нямаш да критикуваш умствения капацитет на хората в тъкав-----
случай<-------------
това говори че не си толкова умен колкото казваш за това варви лай другаде и необиждай мои близки от рода на братовчеди защото не ги познаваш а отностно калта и каде сам аз немисля че ти си човека Sorry не си познал! Или Една маймуна се изкачвала към върха с претенции колко много знае а колкото по на-високо хварчала толкова повече и се виждали "две кръгли неща отзад малко по-надолу от мозъка на хората " тоест ни в глава ни в .....незнама каде :Д да неказвам кои всеки би се досетил това не ти е панаир потарси форум за критици за дадени лица но не и тук
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 16:47

аз забелязвам че даже неможеш да изписваш думите научи се да пишеш правилно на мен ми липсват знаците в изреченията но поне не лая и некодкудякам като разгонена кокошка тогава може и да ти отговоря на безобразните обиди 8) 8) 8) 8)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот ianeva » 08 Юли 2008, 16:56

kalinova_petrova и law_master, заляхте форумът с помия! Много ви моля, разменяйте си нечленоразделните обиди, написани на неразбираем език, /който със сигурност не е български!/ на лични съобщения!
Аватар
ianeva
Потребител
 
Мнения: 660
Регистриран на: 27 Май 2007, 17:36
Местоположение: Бургас

ъ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 17:06

Иaneva аз не съм казала и една обидна дума така че ненамесвай мен всеки има право да се защити когато го критикуват и обиждат!Той да спре и да се види как се държи и аз ще спра!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Мнениеот law_master » 08 Юли 2008, 17:13

ти няма кво да спираш,направо се разкарай от форума, не ти е мястото тука. дразниш всички, не само мене. ianeva извинявам Ви се за причинения дискомфорт, но такива същества трябва да се газят по най - безпощаден начин!
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

щ

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 17:42

Комфорта го разваляш ти ако не си забелязал и всеко може да го види ред от обиди до обиди.Колко си умен ?Умния необижда ! Не ме занимавай! 8)
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

у

Мнениеот kalinova_petrova » 08 Юли 2008, 17:44

Няма да стане хиено! Учиш право а знаеш ли че за подобни обиди може да се съди и става много лесно! Млъкни!
kalinova_petrova
Младши потребител
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Юни 2008, 18:12

Следваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron