начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

На какво има право един пробационен служител

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


На какво има право един пробационен служител

Мнениеот a12345678903 » 22 Дек 2007, 12:14

Здравейте ,
Аз съм осъден на пробация - периодични срещи с пробационен служител .
Всеки ден трябва да говоря с него, те са много даже. !Имам чувството че иска да ми отмъкне жената тоз пробационен служител, Търсих в интернет за нещо по въпроса , но неможах да намеря , мисля че хората ме послъгват и лекичко ми потъпкват правата , като гражданин на Република България
аз искам да знам ако е така , затова можете ли да ми кажете на какво има право един пробационен служител и каква му е работата, това че са детска педагогическа стая го знам...
a12345678903
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Дек 2007, 12:05

Re: На какво има право един пробационен служител

Мнениеот nikolai.pachevski » 24 Дек 2007, 12:23

a12345678903 написа:Здравейте ,
Аз съм осъден на пробация - периодични срещи с пробационен служител.
Имам чувството че иска да ми отмъкне жената тоз пробационен служител,

А така! Ми той и жена ти ли вика?... Или сам му я водиш?...
nikolai.pachevski
Потребител
 
Мнения: 136
Регистриран на: 30 Апр 2006, 13:47
Местоположение: Плевен


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 66 госта


cron