начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

ВКС -колко и как може да отлагаме

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ВКС -колко и как може да отлагаме

Мнениеот akhenaten » 14 Авг 2007, 09:06

Мислите ли че едно дело може да го бавя отлагам умишлено около две годни в ВКС
Понеже човека е домашен арест и му остава около две години и затова иска да му се отлага делото колкото се може повече за да му минат тези оставащи години .
Притеснява ми единствено това че делото е в ВКС незнам как ще реагират при болничен лист
Ако имате случай моля кажете как най дълго и най безболезнено може да го отлагаме
А и също колко време бихме спечелили защото цели две години ми се виждат доста
akhenaten
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 05 Мар 2006, 16:29

Мнениеот rts » 14 Авг 2007, 13:48

Ако сте адвокат - СРАМ, ГОЛЯМ СРАМ ! Как не Ви хрумва, че подопечният Ви заслужава да си излежи поне част от наказанието ? (за справедливостта на което сте се борили) Как ще се справим с престъпниците, щом такива като Вас се мъчат дори с цената на непозволени средства да ги държат на свобода ? (защото домашният арес е нещо мнооого по-различно от затвор).
rts
Активен потребител
 
Мнения: 1407
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:02

Мнениеот Julyan » 14 Авг 2007, 14:13

Една година, 11 месеца, две седмици, пет дни, 12 часа и 17 минути точно се бави дело във ВКС /ако годината не е високосна/.
Айде сега, успех!
Julyan
Потребител
 
Мнения: 556
Регистриран на: 06 Яну 2007, 09:22

Мнениеот herostat » 14 Авг 2007, 15:33

Е добре, че ги има такива като този! Той не е адвокат! Или ако е *** адвоката! И после корупция имало!Ами да нали тя вирее на такава почва! Абе симптяго, като искаш да нарушаваш закона измисли си сам как! А като искаш помощ за това поне я искай по интелигентно бе...Добре че ги има такива като тоя та да ме поразсмеят малко! А и за Юлиян-много точна преценка... :D :D :D
herostat
Потребител
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Фев 2007, 18:54

Мнениеот Julyan » 14 Авг 2007, 16:17

Мерси, спретнах набързо едно хороскопче, метнах един боб и ей-на какво се получи.
Julyan
Потребител
 
Мнения: 556
Регистриран на: 06 Яну 2007, 09:22

Мнениеот herostat » 14 Авг 2007, 16:29

Що не казваш бе! А аз ДВ следя!....Изостанала работа...
herostat
Потребител
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Фев 2007, 18:54


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта


cron