начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Искат да изкарат синът ми престъпник

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мнениеот pokerman » 21 Юли 2007, 21:19

Мисля че на този директор май му е платено да прави мизерии на децата :roll: Ние като правехме такива глупости се разминахме само с : Абе момчета големи сте вече. Ако ви е топло отидете на плаж , като свършите часовете разбира се :). Тогава бях 9 клас
pokerman
Потребител
 
Мнения: 635
Регистриран на: 23 Юни 2006, 00:40

Мнениеот herostat » 30 Юли 2007, 10:11

Не си оттегляйте жалбата с/у директора! Наказателно-правни проблеми тук няма и не може да има! Само може да ви тормози директора, ама от това не ВИ пука особено и така трябва. Така, че смело напред! А за хулиганите- ако знаехте в моя техникум за какво ставаше въпрос-бетер казармата...само дето карулите ги нямаше, а иначе беше по зле...Ама си беше голяма школа...и нито съм бил лош нито съм бил добър с някого, само защитавах себе си...и на всичкото отгоре успявах без мускули и бойни умения...
herostat
Потребител
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Фев 2007, 18:54

Мнениеот jarret » 14 Сеп 2007, 10:32

pokerman написа:Оттеглете си взаимно жалбите и не се занимавайте с глупости :) Поговорете си със Цецо , щом е отличник ще разбере че не е хубаво това което прави, а пък този Коки явно няма чувство за хумор щом писка от едно поливане с вода. Нали не са го били, какво толкова. :)

Да това е най умното което може да се направи да се отеглят взаимно жалбите и случая да се приключи. Но едно е важното че Цецо има нужда от възпитание и то голяма нужда, трябва да му се вмени уважение към съучениците си. Не приемам обаче оневиняване на постъпката спрямо Коки, той няма нищо общо с поливането и не е длъжен да споделя глупавите номера на съученищите си. В това отношение баща му е напълно прав да подига жалба. По съм притеснен от факта че родителите на Цецо се опитват да изкарат виновниците като потърпевши нещо което ще е и лош сигнал за възпитанието им. В крайна сметка става дума за объркване на елементарни цености. В интерес на Цецо /родителите/ е да се приключи слючая с взаимно отегляне и да поработят по възпитанието на детето !
jarret
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Мар 2007, 12:23

Мнениеот MariaMagdalena » 14 Сеп 2007, 11:09

Тази тема е от преди няколко месеца, но държа да отбележа,че името на подобно училище вече не е ТВУ, а ВУИ :) Да спазваме терминологията...
Fortuna fortes adiuvat.

Perfice te!
MariaMagdalena
Потребител
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Мар 2007, 15:30

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 61 госта


cron